Pc Kapalıyken İstediğimiz uygulamanın Açık olması...

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
Merhabalar...

Şimdi şu şekilde size söylersek bir program var o program pc acık olduğu müddetçe açık bırakmaya çalışıyorum fakat öyle birşey istiyorum ki açık bıraktığım programı bir şey vasıtasıyla PC kapalıyken çalışmasını istiyorum ne almam lazım yada ne yapmam lazım bilgilendirirmisiniz ??

OxiJeans

Üye
13 Eyl 2012
211
0
Merhabalar...

Şimdi şu şekilde size söylersek bir program var o program pc acık olduğu müddetçe açık bırakmaya çalışıyorum fakat öyle birşey istiyorum ki açık bıraktığım programı bir şey vasıtasıyla PC kapalıyken çalışmasını istiyorum ne almam lazım yada ne yapmam lazım bilgilendirirmisiniz ??

vds sunucu kiralayabilirsin dostum :)

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,025
441
THT's database
Bilgisayar kapalıyken, herhangi bir yazılımı çalıştırmak veya işlem yapmak mümkün değildir. Sunucu kiralamanız daha mantıklı olur. Sunucu üzerinde bahsi geçen süre bitene kadar aynı işlem tekrarlanır.

Uygun olarak nerden alabilirim yada %100 çalışan ücretsiz varmı
Ücretsiz sunucu sağlayan firmalar mevcuttur fakat pek bir işinize yaramaz. Kafanızın rahat olması adına, ücretli sunucu kiralamanız olanaklıdır.

Sunucuları (Fiyat / Performans) bakımından inceleyecek olursak, firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Sizin, bir sunucuda hangi özellikleri aradığınıza göre değişir. Aradığınız özelliklere göre araştırma yapmanız, sizin açınızdan daha sağlıklı ve kesin olacaktır.

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Bilgisayar kapalıyken tüm işlemler devre dışıdır. Bu yüzden bu dediğiniz imkânsız da değil sunucu alarak veya kiralayarak isteğinizi gerçekleştirirsiniz

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
léonαrdo;8484911' Alıntı:
Bilgisayar kapalıyken, herhangi bir yazılımı çalıştırmak veya işlem yapmak mümkün değildir. Sunucu kiralamanız daha mantıklı olur. Sunucu üzerinde bahsi geçen süre bitene kadar aynı işlem tekrarlanır.

Ücretsiz sunucu sağlayan firmalar mevcuttur fakat pek bir işinize yaramaz. Kafanızın rahat olması adına, ücretli sunucu kiralamanız olanaklıdır.

Sunucuları (Fiyat / Performans) bakımından inceleyecek olursak, firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Sizin, bir sunucuda hangi özellikleri aradığınıza göre değişir. Aradığınız özelliklere göre araştırma yapmanız, sizin açınızdan daha sağlıklı ve kesin olacaktır.

Merhaba,

Öncelikle yardımcı olmuş olduğunuz için teşekkür ederim.
Sadece 1 program çalıştıracağım uygun bütçe ile ilgili bana yardımcı olabilir miisniz ?

Bilgisayar kapalıyken tüm işlemler devre dışıdır. Bu yüzden bu dediğiniz imkânsız da değil sunucu alarak veya kiralayarak isteğinizi gerçekleştirirsiniz

Yukarda belirttiğim gibi yardımcı olur musunuz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.