Pc kapalıyken Programlar Çalışsın Vista Yapılışı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedavauye

Yeni üye
13 Ağu 2011
9
0
Merhaba pc kapalıyken programlar çalışsın diye bir konu vardı xp için anlatılmış bunu nasıl vistada yapcaz bilen birisi anlatabilirmi acaba
konu yanlış yerde olabilir özür dilerim :(

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
fişi bile çeksen nasıl çalısmaya devam ediyormus, merak ettim valla hazırda bekleterek veya uyku modunda calısır heralde ama fişi çeksen bile çalısıyomus dedigin uydurmadan ibaret. yani öle bişey yok :D

bedavauye

Yeni üye
13 Ağu 2011
9
0
konuda öyle diyor yapanlarda varmış bende bilmiyomrum deniyecektim ama vistada öyle anlattığı gibi değildi
çok merak ettim bende fişi çekiyorsun pc çalışıyor hayel gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.