PC Kasa toplayacağım yardım Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluecate

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
441
2
bursa
:confused: 1500 TL değerinde Kasa toplamak istiyorum...
Pc de genelde oyun oynuyorum Mmo tarzı.. Birden fazla acınca pc kasmaya baslıyor. oynadığım oyun Silkroad Online. 4,5 Gb Büyüklüğünde klosörü... Yaklasık Bellek kullanımı 810.540K... Rahat rahat 15 20 tane acabılecegım Sadece oyun. İçin kullanacağım bi Kasa toplayacağım... Tskler.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Paraya kıyarak;

Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemci

AMd radeon HD 7950 Ekran kartı

En az 4 Gb Ram 1333 mhz

gerisi teferruat sana kalmış

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
Devir Torrent-Oyun Devri Pc İçin . Millet Oyun İçin Paralarına kıyıyor gidiyor toplama kasa yapıyor . bi forumda tanık oldum adam battlefield 3 için ekran kartı değiştiryordu .

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...

bluecate

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
441
2
bursa
Devir Torrent-Oyun Devri Pc İçin . Millet Oyun İçin Paralarına kıyıyor gidiyor toplama kasa yapıyor . bi forumda tanık oldum adam battlefield 3 için ekran kartı değiştiryordu .

Bende Artık Pc'm Oyuna dayanamadıgı ıcın kasa tekrar topluyorum :)
Zevkın varsa para harcarsn :) :)

Onerılerın devamını beklıyorum tsk ederım

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Buyurun :

WLYD.jpg

Bu Fiyata Toplanılacak En İyi Sistem, Fiyatı 60 Lira Aştım ama Sistem Öyle cuk oturdu ki Herhangi bir Kırpma Sistemi Rezil Eder. Sistem Her Yeni Teknolojiyi Barındırıyor, Kasayı görenler bana hak verecektir. Ben Oldum Olası İntel Sistem Toplamıyorum onu belirteyim, Adam Büyük Çoğunluğu Çift Çekirdek olan Kıytırık İ5' e 500 Lira İstiyor. Ekran Kartınız 500 ve Üzeri PSU İstiyor, Ben Gerçek 600 W. 80+ PSU Attım, PSU dan yana Hiçbir şekilde Sorun Çıkmayacak.
Anakart SATA 3 - USB 3.0 - RAID - CROSSFIREX yani Birden Fazla Ekran Kartı Destekliyor. Max. 32 GB DDR3 Ram Destekli. Kart bu bütçeye Alınabilecek en iyi Kart, Ram' ler Soğutuculu 2X4 8 GB DUAL Kit 1600 MHZ. Anakart 1600 MHZ' den Üzerini Overclock ile Desteklediği İçin 1600 Attım, Bu Demek Oluyor ki Overclock Yapmadan Ra' ler 1600 MHZ ' de çalışacak. Hard Disk de Son Teknoloji SATA 3 Attım. Son Olarak Ekran Kartı 3D Desteklidir, Tabiki Sadece Kart' ın 3D Destekli Olması yetmiyor 3D Destekli bir Monitör de gerekiyor. Her zaman Teknobiyotik' ten Toplarım Sistemi, Çünkü Çok Güvenilir ve Kalite Firmadır. Sistemin Önce Montajını yaparlar sonra da Sistem Kararlılık Testlerini. Zerre bu İşlerden Anlamasanız bile Sisteminiz Kurulu Sorunsuz Gelir. Sayısız Sistem Topladım Buradan Kime Aldırdıysam hiç sorun yaşamadı. Kredi Kartı ve Havale olarak İki Ödeme Çeşidi var, Fiyat 1.565 TL' dir. Resimde, Yukarıda yazılı Fiyat ise Parça Başına İndirim yapılmamış Ham Fiyattır, Dikkate Almayın ...

İnceleyin :

Kasa : TeknoBiyotik: Dark Knight HotSwap Disk Yuvalı ve USB 3.0 Destekli Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri
PSU : TeknoBiyotik: Aerocool Strike X 600W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı - Güç Kaynağı (PSU) - PC Bileşenleri
İşlemci : TeknoBiyotik: AMD FX-4100 Bulldozer AM3+ 8MB 3.6GHz Dört Çekirdekli İşlemci - İşlemci (CPU) - PC Bileşenleri
Anakart : TeknoBiyotik: Gigabyte GA-990XA-UD3 AMD 990FX AM3+ DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart - Anakart - PC Bileşenleri
Bellek : TeknoBiyotik: Geil Enhance Corsa 8GB 1600MHz CL9 Dual Channel Bellek Kiti (2x4GB) - Bellek (RAM) - PC Bileşenleri
Ekran Kartı : TeknoBiyotik: Sapphire ATI HD6850 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı - Ekran Kartı - PC Bileşenleri
HDD : TeknoBiyotik: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 32 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST31000524AS) - Hard Disk (HDD) - PC Bileşenleri
Optik Sürücü : TeknoBiyotik: SAMSUNG SH-S222AB Sata Siyah DVD-RW (Oem / Kutusuz) - CD/DVD/Blu-Ray Sürücü - PC Bileşenleri

Son düzenleme:

bluecate

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
441
2
bursa
Buyurun :

WLYD.jpg

Bu Fiyata Toplanılacak En İyi Sistem, Fiyatı 60 Lira Aştım ama Sistem Öyle cuk oturdu ki Herhangi bir Kırpma Sistemi Rezil Eder. Sistem Her Yeni Teknolojiyi Barındırıyor, Kasayı görenler bana hak verecektir. Ben Oldum Olası İntel Sistem Toplamıyorum onu belirteyim, Adam Büyük Çoğunluğu Çift Çekirdek olan Kıytırık İ5' e 500 Lira İstiyor. Ekran Kartınız 500 ve Üzeri PSU İstiyor, Ben Gerçek 600 W. 80+ PSU Attım, PSU dan yana Hiçbir şekilde Sorun Çıkmayacak.
Anakart SATA 3 - USB 3.0 - RAID - CROSSFIREX yani Birden Fazla Ekran Kartı Destekliyor. Max. 32 GB DDR3 Ram Destekli. Kart bu bütçeye Alınabilecek en iyi Kart, Ram' ler Soğutuculu 2X4 8 GB DUAL Kit 1600 MHZ. Anakart 1600 MHZ' den Üzerini Overclock ile Desteklediği İçin 1600 Attım, Bu Demek Oluyor ki Overclock Yapmadan Ra' ler 1600 MHZ ' de çalışacak. Hard Disk de Son Teknoloji SATA 3 Attım. Son Olarak Ekran Kartı 3D Desteklidir, Tabiki Sadece Kart' ın 3D Destekli Olması yetmiyor 3D Destekli bir Monitör de gerekiyor. Her zaman Teknobiyotik' ten Toplarım Sistemi, Çünkü Çok Güvenilir ve Kalite Firmadır. Sistemin Önce Montajını yaparlar sonra da Sistem Kararlılık Testlerini. Zerre bu İşlerden Anlamasanız bile Sisteminiz Kurulu Sorunsuz Gelir. Sayısız Sistem Topladım Buradan Kime Aldırdıysam hiç sorun yaşamadı. Kredi Kartı ve Havale olarak İki Ödeme Çeşidi var, Fiyat 1.565 TL' dir. Resimde, Yukarıda yazılı Fiyat ise Parça Başına İndirim yapılmamış Ham Fiyattır, Dikkate Almayın ...

HAcım senı kutluyorum cok ıyı geldı bu Bırsey rıca edıcem HDD cıkartıp Yerıne elektrk kesntısı ıcın bı guc kaynagı koysak ne olabılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.