Pc kasası öneri

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
Merhabalar ben pc kasası alacağım içi dolu şeklide toplama olbr hayatımda hiç almadım nerden alabilirim 2.elde olbr önerdiğiniz varsa bütçem en falza 2000 TL oyun oynamıyacağım ders sadcee ve sanal makine kurabileceğim yazılım ile alakalı bir şeyler yapabileceğim olsun yeter varsa öneriniz yorum atarsanız sevinirim

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,

Vatan Bilgisayar Ve Bir Çok Bilişim Şirketi Sizler İçin Toplamakta ama 2000 Tl Bulabileceğiniz Bir Masaüstü Kötü Olur Onun Yerine 2. El Bir Laptop Almanız Daha Yararlı Olacaktır.

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Merhaba,
2000₺ ile şuan alabileceğiniz bir bilgisayar büyük ihtimalle size sıkıntı çıkartacaktır. Ama fiyatların düşmesini bekleyip, para biriktirirseniz daha iyi bir bilgisayar alma şansı kazanmış olursunuz.
İyi günler.

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,176
1,062
Midgard
MERHABA FaTaLs,
SENİN İÇİN ŞU BİLGİSAYARI BULDUM.

2000 TL.

BULDUĞUM SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

WİNDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİ !!!
İŞLEMCİ : Intel® Core™ i3-2120 İşlemci (6M Önbellek, 3,30 GHz)
ANAKART : hp 1155 soket
EKRAN KARTI : İNTEL HD GRAPHİCS 2GB
HARD DİSK : 320GB
RAM : 8GB
MONİTOR : 18 İNÇH KLAVYE, KASA, KABLO SETİ, MONİTOR.

AUTOCAD PHOTOSHOP BİR ÇOK PROGRAMLARI HIZLI VE SERİ ŞEKİLDE ÇALIŞTIRABİLİYOR.
WORD, EXCEL, MUHASABE PROGRAMLARI YÜKLÜDÜR...!! EBA VE ZOOM HIZLIDIR.
OFİS PROGRAMLARI KURULU.
GTA5, KNİGHT, LOL, METİN2, ZULA, PUBG, MOBİLE VE BİR ÇOK OYUNLARI OYNANABİLİYORMUŞ.

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE ADRESE KADAR TESLİM EDİLİYORMUŞ.
NOT: PİYASADA DOLANDIRICI ÇOK DİKKAT EDELİM GÜVENİR YERDEN ALIŞ VERİŞ YAPALIM PARANIZA YAZIK ETMEYİN DİYOR SATICI.

KREDİ KARTINA 3.6.TAKSİT YAPIYORMUŞ, BÜTÜN BANKALARLA ANLAŞMALARI MEVCUTMUŞ,
POS ÇEKİMİ İSTER EVİNİZDE, İSTER YERİMİZDE DEMİŞ..
FİYAT PİYASAYA GÖRE UYGUN TUTULMUŞTUR, YAZMIŞ.

LİNKİ AŞAĞIDADIR:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i3-8gb-ram-oyun-ve-grafik-1ay-garantili-adrese-teslim-taksitlii-905746374/detay

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing..

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
MERHABA FaTaLs,

2000 TL.

BULDUĞUM SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

WİNDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİ !!!
İŞLEMCİ : Intel® Core™ i3-2120 İşlemci (6M Önbellek, 3,30 GHz)
ANAKART : hp 1155 soket
EKRAN KARTI : İNTEL HD GRAPHİCS 2GB
HARD DİSK : 320GB
RAM : 8GB
MONİTOR : 18 İNÇH KLAVYE, KASA, KABLO SETİ, MONİTOR.

AUTOCAD PHOTOSHOP BİR ÇOK PROGRAMLARI HIZLI VE SERİ ŞEKİLDE ÇALIŞTIRABİLİYOR.
WORD, EXCEL, MUHASABE PROGRAMLARI YÜKLÜDÜR...!! EBA VE ZOOM HIZLIDIR.
OFİS PROGRAMLARI KURULU.
GTA5, KNİGHT, LOL, METİN2, ZULA, PUBG, MOBİLE VE BİR ÇOK OYUNLARI OYNANABİLİYORMUŞ.

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE ADRESE KADAR TESLİM EDİLİYORMUŞ.
NOT: PİYASADA DOLANDIRICI ÇOK DİKKAT EDELİM GÜVENİR YERDEN ALIŞ VERİŞ YAPALIM PARANIZA YAZIK ETMEYİN DİYOR SATICI.

KREDİ KARTINA 3.6.TAKSİT YAPIYORMUŞ, BÜTÜN BANKALARLA ANLAŞMALARI MEVCUTMUŞ,
POS ÇEKİMİ İSTER EVİNİZDE, İSTER YERİMİZDE DEMİŞ..
FİYAT PİYASAYA GÖRE UYGUN TUTULMUŞTUR, YAZMIŞ.

LİNKİ AŞAĞIDADIR:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ntili-adrese-teslim-taksitlii-905746374/detay

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing..
Merhaba,
Bahsettiğiniz Özelliklere göre bahsi geçen uygulamaların zoom hariç geri kalanını kaldırması biraz ilginç geldi ?:dusunceli Yetersiz Kalı Gibi Ve verdiğiniz sahibinden.com linkine naktığımda sanki birisi 1999 TL yaparak değişiklik yapmış lakin 1.5 aydır satamamış biraz ilginç geldi...

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Anakart: Dual channel 4 ram slotlu Ddr 2
(anakartı alırken dikkat et Ddr2 anakartlar eski 4 çekirdeği ve minimum 800 MHz ram desteklesin anakartların websitesinden anakart adını yazarak support kısmından bak kesinlikle)
İşlemci: intel quad veya AMD Athlon II X4 (Virtualization Technology destekleyip desteklemediğini kontrol et sanal sunucu kurman için gerekli marka ve modelin websitesinden support kısmından bak)
ram: Ddr2 2gb 4x2gb = 8gb (ramleri 2şer şekilde slotlara takıcağın için Mhz değerleri aynı olsun mümkünse kit halinde al)
Ekran Kartı: 2 gb 128 bit (Ekran kartı programlama ve yazılım dillerinde pekte işe yaramasada günlük hayyatta kullanılan çoğu program için gerekli oluyor bulundurmanda fayda var "anakartı ddr3 veya üst düzey sistem istiyorum dersen bunu almayarak bütçeni 600tl kusur yükseltebilrisin")
Hdd :500 gb
Güncel Piyasaya Göre sana maliyeti 1500-2000 arası olur tahminimce
Tavsiyem kendi kasanı kendin toplaman 2. el parçalarla toplaman dışardan alırsan ortalama 2.000 civarı tutar ama kendin toplarsan 1.000-1.500 e bile maal edebilirsin.
Sanal sunucu kurabilir ve rahatlıkla programlamada yapabilirsin
Sormak istediğin birşey olursa mesaj yazabilirsin elimden geldiğince bilgi vermeye çalışırım.

MERHABA FaTaLs,

2000 TL.
[/CENTER]

Hocam burdaki ekran kartı dahili yani harici bi ekran kartı yok.
Anakart Ramden aldığı destekle 2GB yi görüyor fikrinize saygım var ama ben tavsiye etmiyorum fiyatı ekran kartı olmayan bir masaüstüne göre yüksek

Moderatör tarafında düzenlendi:

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
Merhaba,

Vatan Bilgisayar Ve Bir Çok Bilişim Şirketi Sizler İçin Toplamakta ama 2000 Tl Bulabileceğiniz Bir Masaüstü Kötü Olur Onun Yerine 2. El Bir Laptop Almanız Daha Yararlı Olacaktır.

Benim kasam ve monitör var kasam sürekli kendini yeniden başlatıyordu sadece kasa böyle biraz idare etse beni biraz hızlı olsa yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.