PC kendi kendine kapanıyor

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
Merhaba arkadaşlar, iyi günler dilerim hemen konuya geçiyorum.

GTA 4 ve LOL gibi oyunları oynarken hiç bir sorun olmuyor.
Ama Unturned diye bir oyun var, gerçekten harika 60 MB giriyorum ve 10 dakika sonra res atıyor, olay görüntüleyicisine bakıyorum http://i.hizliresim.com/7kdEjv.png ve hatayı veriyor bunun çözümü yok mu ? bir çok onarım programı ile bir kaç şey yaptım ve gözle görülür bir hızlanma oldu, sorunun cevabını bilen arkadaşlarım ve bilmeyen arkadaşlarım teşekkür ederim, iyi günler.

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
Evet CMD'den dosyaları taradım onardım, ama şöyle birşey var regeditten olabilir mi ? gerçi 10 dakika önce 4 adet destek onarım, yazılımı ile taradım ve gayet başarılı bir şekilde görevlerini yerine getirdiler.

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
PC eğer kendi kendine kapanıyorsa işlemci ısı sınırını aşıyor demektir.Bildiğim bu.Başıma geldi.Isı değerlerine bir program yardımıyla bak derim.

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
Eğer sadece unterned da bu durumla karşılaşıyorsan oyunu başka bir dizine kurup dene, eğer sorunun çözülürse o dizini bir şifreleme programıyla kilitle. dizin bad sector olmuş olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.