Çözüldü Pc Kitlendi Tehdit ler alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OxiPionHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
492
0
Nereye :D
Birileri Pcme Keyloggler midir ondan atmış galiba birde arkadaşım sayılır pcmi kitledi sonra tehdit savurdu sonra yürü dü gitti bu keyloggermıdır ondan nasıl kurtulurum

Durum Güncellemesi:: Discordu Sildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arhavili

Katılımcı Üye
30 Tem 2009
630
0
öncelikle bilgisayar çalıştır kısmına msconfig yaz açılan ekranda başlayan programlara tek tek bak tanımadıgın programlar var mı onların iaşretini kaldır.Virüsler açılışta çalışmaya başlar .

işletim sistemin windows 7 yada xp ise combofix ile pc tarat derim.Ardından anti virüs ile tam tarama yaptır.

qvLWYQ.png

OxiPionHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
492
0
Nereye :D
öncelikle bilgisayar çalıştır kısmına msconfig yaz açılan ekranda başlayan programlara tek tek bak tanımadıgın programlar var mı onların iaşretini kaldır.Virüsler açılışta çalışmaya başlar .

işletim sistemin windows 7 yada xp ise combofix ile pc tarat derim.Ardından anti virüs ile tam tarama yaptır.

qvLWYQ.png

Avast,Discord,Skype,Spotify

Den Başka Birşey Açık Değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.