pc klavyeyi tanımıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0
format atacağım kasa cd ön yükleme yapacağım ama klavye devreye girmiyor.bios ayarlarınada haliyle ulaşamıyorum.windows açamıyor bazen de açıyor ancak güvenli kipi seçebilmem içinse klavye devrede olmadığından olmuyor .windows açıldığında ise klavye devreye giriyor.sizlerden konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.bios ayarlarına en kısa yoldan nasıl girerim klavyesiz.f8.f5.f12. esc.delete.klavye başlamadığından giremediğimden dolayı başka yol varmıdır.bu arada bios pilini de çıkarıp denedim olumsuz.

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Başka yonu tabiki var sayın kardeşim klavye aktarıcısı varsa elinde Tak ve o sekil bağla kasaya ki elinde yoksada bull usb girişlerin kapalı durumda ve bu sekilde format atman cok zorr
En iyisimi ki senin pc acılır acılmaz sadece del e tıklarsan devreye girmesi gerekiyoor bunu denedin ve olmuyorsa klavyeyi usbden cıkar ve aktarıcı bağla yok onuda yapamassan usb cıkışlı olmayan bir klavye bulsan ii edersin..Kolay Gelsin Bol Şans

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0
Başka yonu tabiki var sayın kardeşim klavye aktarıcısı varsa elinde Tak ve o sekil bağla kasaya ki elinde yoksada bull usb girişlerin kapalı durumda ve bu sekilde format atman cok zorr
En iyisimi ki senin pc acılır acılmaz sadece del e tıklarsan devreye girmesi gerekiyoor bunu denedin ve olmuyorsa klavyeyi usbden cıkar ve aktarıcı bağla yok onuda yapamassan usb cıkışlı olmayan bir klavye bulsan ii edersin..Kolay Gelsin Bol Şans
dediğiniz gibi klavyeyi buldum bios ayarlarına girdik password istiyor orayı aşamadık şu an ana kart gigabayte aştıkmı işlem tamamda password u kırmanın yollarını tarif etseniz

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
bioss pilini sok biraz bekle takmadan pcye açılıs ver bekle sonra tekrar pc yi kapat ellerinle biraz sıvasla sonra pili malum yere tak bios tan sende pcu fan hatası falan verecektir sen biostan orayı bulup kapatmalısın gigabyte anakartlarda bu nerde tam anlatamıyacam ama yanlıs hatrlamıyorsam verilen hatada ne yazılıyorsa aklında tut biosa gir o seceneği bul ve kapat spu olacak Kolay gelsin Teşekkürler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.