pc kolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olmazki01

Üye
4 Şub 2010
160
0
selam arkdaşlar bugun kardeşimle kol aldık sanırım butun oyunları kolla oynuyamıyorum bazı oyunlar 2 kişik olmasına rağman oynanmıyor per of persia da tek kislik oda karman corban ayarla oynuyorum evt diyeceğim oki butun oyunlarda kol u nasıl kulanabilirim varsa bildiniz program simdiden tskurlar hım bide program yoksa eyer bildiniz kolla oynan 2 ksilik oyunları yazarsanız sevinirim

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Kol İle Oynayabileceğin Assassins creed, Nfs, Nba 2k10, Prince Of Persia Serisi Var Baska Bilmiyorum Kardeşim Pes Te Var Tabi Kardeşim ;)

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Sen Neoragex indir Sonra Neogeo Rooms Diye Google Amcaya Arattır Oyunların Kralı Onlar :)

****l Slug Serileri Street Fighter Ve Daha Birçok Zamanında Atari Salonlarında Jetonla Oynadıgımız Oyunlar Mevcut Cok Zevklidir Dene Derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.