Pc Nİz Hizdan UÇmazsa Yanima Gelİn-bu Prg ÇildirmiŞ--wİnsys Clean

sepkov

Üye
15 Ağu 2007
163
6
İNDOWS UN İÇİNDE KAYBOLMUŞ, HASAR GÖRMÜŞ YADA HATA YAPILMIŞ BÜTÜN VERİLERİ BULUP PROBLEMLERİ GİDERİR.
BU YAZILIM SAYESİNDE BÜTÜN VERİLERİNİZİ DÜZENLEYEBİLİR VE İŞLETİM SİSTEMİNİZİN DAHA İYİ BİR PERFORMANS İLE ÇALIŞMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.BU PROGRAM BÜTÜN İŞLEMLERİ OTOMATİK OLARAK YAPAR.
İŞLETİM SİSTEMİNİZDE BÜTÜN HATALARI BÖLÜMLERİ TARAYARAK ORTAYA ÇIKARIR VE DÜZENLER.

VE DAHASI

KAYBOLMUŞ HAFIZA ALANLARI
HAFIZANIN İÇİNDE KAYBOLMUŞ VERİLER
KAYBOLMUŞ AĞ VE İNTERNET BAĞLANTILARI
(FATAL ERROR) AÇIKLANAMAYAN HATALAR
GENEL KORUMA HATALARI VE TEHLİKELİ HATALAR
VİRÜSLER
BELLEK HATALARI
NEDENSİZ ŞEKİLDE KAYNAKLANAN RESTART (YENİDEN BAŞLATMALAR)
ANAHTAR GİRDİLERİ
WİNDOWSUN OLAN TARAMALARI
ÇÖP KUTUSU TEMİZLİĞİ
PC Yİ HIZLANDIRMA
GEREKSİZ DOSYALARI SİLEREK YER AÇMA
MAVİ EKRAN HATALARI
PC AÇILIŞINDAKİ PROGRAMALaRI DEVRE DIŞI BIRAKMA
HATALARI HIZLI TARAYIP İMHA EDEBİLME

ARKADAŞLAR AYARLARLA OYNAMADAN SADECE START BUTONUNA BASMANIZ KAFİ

REPLERİ UNUTMAYALIM.

GÜLE GÜLE KULLANIN

iNNDiR

NOT:indirmede sorun yaşayanlar indirme butununa tıkladığınızda karşınıza çıkıcak olan click yazan yere tıklayıp indirme yöneticinizi seçiniz kolaylıkla program inecektir

laylaylom_23

Yeni üye
2 Eyl 2007
1
0
slm hayirli geceler ben yeniyim bu sitede abi bu dedigin programmi indirmek istedim ama olmuyo bir türlü

xhackerx

Üye
26 May 2007
103
1
istanbul
Bu tip programlar
Pc nizi hızlandırmaz.
sadece kayıp dosyaları bulur ve düzeltir
yani ek bir kaynak oluşturamaz:)
tabi bir etken olacaktır ama pcnizi uçurmaz:)

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1
evet bılgısayarınızı kararlı hızından daha hızlı calıstırabılırsınız.bunun ıcın overclock yapmanız gerekır bu tur programlar sadece kararlı hıza getırır bılgısayarınızı(cunku pc nız gun gectıkce eskımetke sız farketmesenızde yavaslamakta ) overclock nasıl yapılır diyorsan < tıkla >

CAGLAYAN1242

Katılımcı Üye
20 Mar 2008
817
12
KARDEŞ EMEGİNE SALIK GÜZEL PROGRAM

arkdaşalar + rap vermek isteyen bilmeyenler varsaa= herkesin resminin altında bi terazi resmi var orayı tıklayın ve + rap sayısını yazın....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.