Çözüldü PC odası yapacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Merhaba Dostlar Evet Doğru Duydunuz

Bildiğimiz odamı bilgisayar odası yapacağım ledler felan cekecem ramler klavyeler hardiskler mönitorler fikirlerinizi alabilirmiyim ?

Son düzenleme:

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Odanın Kapısının Olduğu Tarafın Karşı Duvarına "L Masa" Masanın Duvara Bakan ince Kenarlarına Yeşil Led.

Daha Birşey Yapmana Gerek yok :)

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
odanı dediğin gibi düzenle olduki herhangi bir olayda polis bilgisayarı almaya geldi odayı direk götürür. unumati türkiyede yaşıyoruz eliot gibi herhangi bir ters olayda bilgisayarı parçalıck gücümüz yok :)

TheSoldier05

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
2,098
1
Toprak
led falan döşeyince hacker olunur mu biri beni aydınlatsın lütfen?
Led le aydınlanmadan hacker olamazsın kardeşim :D

şaka bi yana arkadaşımız kendi zevkini beyan etmiş bize de desteklemek düşer.

Öncelikle geniş bir masa ve ağzı açık kitaplığı dip dibe koy.Rafların arasına led döşe ve ortamı aydınlatacak kadar ışığı elde et.Hem abartmamış olursun hemde gönlün olur.Öyle pek de sırıtmaz.Ama böyle bir şeye gerek yok bu sadece bir keyif meselesi.

Emre791

Üye
30 Ocak 2016
127
0
Malatya
dostum profil fotoğrafından baktığıma göre biraz küçüksün bence böle işlerle çok uğraşma akılı dışarıda değil bilgisayarında kullanıcaksın ;)

13 Haz 2008
191
0
tavsiye : bütün hdd leri uzatma ile kasa dışına direk el atınca ulaşılabilecek biyere yok mümkünse cama yakın olsun. sıkıntı oldugünü anladıgında direk camdan at :)

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
led falan döşeyince hacker olunur mu biri beni aydınlatsın lütfen?
Amacım hackerim ben diye gezmek değil orası zaten benim özel bir alanım değilmi ? LED vs doseyincd daha güzel olur diye düşünüyorum.
Hocam fazla havaya girmemekte fayda var :)
Bu benim kararım ama teşekkürler :)
tavsiye : bütün hdd leri uzatma ile kasa dışına direk el atınca ulaşılabilecek biyere yok mümkünse cama yakın olsun. sıkıntı oldugünü anladıgında direk camdan at :)
:) Öneri için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.