Pc özelliklerine bakma ram ekran kartı vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

immortal8

Yeni üye
21 Tem 2009
44
0
Sa arkadaslar. Gecende laptoba format attırdım w7 den xpe cevıttırdım yalnız bır kac gundur kafamı kurcalıyor bu dusunceler soyleki laptop normalde 4 gb ddr3 ram var ama sistem ozellıklerine gelıorm bakıyorm hersey uygun sadece ram 2.30gb yazıor acaba format attırdıgım yer rami almış olabılırmi baska nerden bakacam bu ramın tam olup olmadıgına sımdıden sagolun

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Tam hatırlamıyorum ama xp kurulu bilgisayarda belirli bir ram miktarından sonra xp ramı görmüyor ve kullanmıyor.

Sana tavsiyem sen tekrar win7'ye geç.Win7'de sorunsuz olarak ramı göreceksin ve kullanacaksın.

Tek yol format atmak.

immortal8

Yeni üye
21 Tem 2009
44
0
Tam hatırlamıyorum ama xp kurulu bilgisayarda belirli bir ram miktarından sonra xp ramı görmüyor ve kullanmıyor.

Sana tavsiyem sen tekrar win7'ye geç.Win7'de sorunsuz olarak ramı göreceksin ve kullanacaksın.

Tek yol format atmak.

cevap ıcın sagol kardesım yalnız adam baya ugrastım dedı benım laptop normalde orjınal w7 idi aldıgımdan berı format atmamıstım bir kac program yuzunden xp e cevıttırdım . gıttıgımde adam baya ugrastım dedi xp sp 3 yuklemıs ama orjınal degıl boyle nasıl dıyım ınternet sayfasını acıorsun yukarda xp i kım yaptıysa onun reklamı var bole cok gıcık pısman oldum ya tekrar w7 yaptırsam bu sefer ıstedıgım programlar calısmıcak .d nese hayırlısı

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
cevap ıcın sagol kardesım yalnız adam baya ugrastım dedı benım laptop normalde orjınal w7 idi aldıgımdan berı format atmamıstım bir kac program yuzunden xp e cevıttırdım . gıttıgımde adam baya ugrastım dedi xp sp 3 yuklemıs ama orjınal degıl boyle nasıl dıyım ınternet sayfasını acıorsun yukarda xp i kım yaptıysa onun reklamı var bole cok gıcık pısman oldum ya tekrar w7 yaptırsam bu sefer ıstedıgım programlar calısmıcak .d nese hayırlısı

Şimdi sana şöyle söyleyim;

Microsoft Windows 7'nin daha çok kullanılmasını amaçlıyordu.
Bunun için Microsoft xp'den desteğini çekiyor.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Tüm Yorumlari Okumadim K bakma xp 3 gb ram'den fazlasini görmüyor ;) Bilgisayar özelliklerinede başlat çaliştir'a dxdiag yazarak bakabilirsin kolay gelsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.