Oyun Pc Sadece Oyuna Girince Kapanıyor

bcg

Yeni üye
10 Ağu 2019
23
0
merhaba arkadaslar,
5-6 ay once pc nın harddıskı bozulmustu ve kenarda duruyordu bır arkadasımdan harddısk aldım ve gecenlerde tamır ettım ama sımdı sadece oyunlara gırdıgımde anıden kapanıyor ama left 4 dead 2 gıbı oyunda tam ekran yapmadan en dusuk ayarlar 640 480 yapınca kapanmıyor ınternette gezerken vs de kapanmıyor gayet ıyı calısıyor hıc bır donma takılma olmadan sızce problem nerede
intel 3210m
4gb ddr3
gt610m 2 gb
asus anakart
asus kv-55 modeli

Moderatör tarafında düzenlendi:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Cevap: pc aniden kapanma

Bakınız ;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mSoWPR-Wt_c[/ame]
Tarayıcınızda "Bilgisayarım Oyun Oynarken Aniden Kapanıyor" Olarak Aratabilirsiniz.
İyi Forumlar

Eronmay

Özel Üye
18 Tem 2016
4,262
1,001
Merhaba, tahminimce ekran kartınızdan kaynaklı. Ekran kartınızın termal macununu değiştirin, ek olarak ekran kartınıza uyumlu fan speed programı indirip ekran kartınızın fân hızını arttırın.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
113
uzay
Selam şuraya bak şöyle bir cevap buldum Her ihtimal var kasayı aldım baya bi toz çıktı inşallah açılır şu an yeni bilgisayar toplayamam belki önümüzdeki aylarda ama şu an iyi değilim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sanırım çözümü buldum anakarta bağlı olan psu'nun kabloyu çıkarttım bekledim taktım sonra psuyu temizledim iyice açıldı kapanmıyor

kaynak https://bit.ly/3fFvSEX

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.