Pc siz jailbreak kurma

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
Beyler iki gündür ugraşıyom bulamadım pc siz jailbreak nasıö yaparım kullanan yada yapabilen varsa lütfen yardımcı olsun ya

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,428
49
973
Merhabalar
Checkra1n Uygulamasını Deneyebilirsiniz Bildiğim Kadarıyla Her Telefonu Yeniden Başlattığınızda Jailbreak İşlemini Tekrarlamanız Gerekiyor.
İyi Forumlar

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6
Merhabalar
Checkra1n Uygulamasını Deneyebilirsiniz Bildiğim Kadarıyla Her Telefonu Yeniden Başlattığınızda Jailbreak İşlemini Tekrarlamanız Gerekiyor.
İyi Forumlar

'PC'SİZ' demiş hocam :),

Soruna gelince: dostum bir çoğu siteden denemiş olabilirsin ancak sana imzalanmış .ipa lazım kimse kimseye imzalanmış ipayı vermez sitelerden denedin olmuyor ise mecbur pc kullanman gerekecek olurda pc bulma şansın olursa 3uTools IOS 13.5 için unc0ver yayınlamış girip tek tıklama ile kurabilirsin.

'Ra

21 Kas 2015
2,428
49
973
'PC'SİZ' demiş hocam :),

Soruna gelince: dostum bir çoğu siteden denemiş olabilirsin ancak sana imzalanmış .ipa lazım kimse kimseye imzalanmış ipayı vermez sitelerden denedin olmuyor ise mecbur pc kullanman gerekecek olurda pc bulma şansın olursa 3uTools IOS 13.5 için unc0ver yayınlamış girip tek tıklama ile kurabilirsin.

Tekrardan Merhaba
pc kullanmadan iphone üzerinden profil ekleyerek uygulamayı ediniyorsunuz. Hem Pc Üzerinden Hemde İphone Üzerinden Yapılabiliyor.
İyi Forumlar

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6
Tekrardan Merhaba
pc kullanmadan iphone üzerinden profil ekleyerek uygulamayı ediniyorsunuz. Hem Pc Üzerinden Hemde İphone Üzerinden Yapılabiliyor.
İyi Forumlar

Aksini iddia etmedim dostum, siteler üzerinden indirip yapamadın ise pc gerekli dedim. ayriyeten jb olmadan ipa yı telefonu üzerinden kuramaz ancak installer aracılığı ile yapması lazım. Ama arkadaş denediğini ve yapamadığını söylemiş.
(Altstore v.b 3.parti yazılımlar harici sonuç olarak pc yok :) )

'Ra

21 Kas 2015
2,428
49
973
Merhabalar

checkra.in sitesi üzerinden profil olarak indirip jailbreak işlemini yapabiliyoruz kendi telefonumda denedim profil olarak yüklediği zaman uygulama direk olarak geliyor geriye kalan ise jailbreak işlemini uygulamaktır zaten youtube'de bu konuyu anlatan çok fazla video vardır.
İyi Forumlar Dilerim

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6
Merhabalar

checkra.in sitesi üzerinden profil olarak indirip jailbreak işlemini yapabiliyoruz kendi telefonumda denedim profil olarak yüklediği zaman uygulama direk olarak geliyor geriye kalan ise jailbreak işlemini uygulamaktır zaten youtube'de bu konuyu anlatan çok fazla video vardır.
İyi Forumlar Dilerim

checkra1n sitesinde profil göremiyorum :) doğru şeyden bahsettiğinize emin misiniz hocam? checkra1n mac ve linux için kullanılabiliyor şuan.
checkra1n kurulumu pc'siz immmkaaansızzz!

Son düzenleme:

'Ra

21 Kas 2015
2,428
49
973
checkra1n sitesinde profil göremiyorum :) doğru şeyden bahsettiğinize emin misiniz hocam? checkra1n mac ve linux için kullanılabiliyor şuan.
checkra1n kurulumu pc'siz immmkaaansızzz!

Merhaba

İphone Safari uygulaması ile siteye girdiğimizde beta Yazan Kısma Tıklıyoruz Profili Yüklemek İstiyormusunuz Diyor Evet diyoruz Daha Sonra Ayarlardan Profillere Girip Uygulamaya Güven Diyoruz Ardından Ana sekmeye checkra1n uygulaması geliyor uygulamayı açtıktan sonra jailbreak diyoruz ve jailbreak işlemi başlıyor. :)

Ln3w4c

Not:Üzgünüm Çalıştığım için hızlı cevap verirken site adresini yanlış vermişim site Adresi Bu Kusurumu Maruz Görün

İyi Forumlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.