Çözüldü Pc suite

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hackisyan

Üye
21 Tem 2012
60
0
Hayatım da Pc suite kadar Saçma Bir program görmedim...

Gerçi cokta bi program görmedim ama Nokianın Bu kadar Düşecegini BilmiyoRdum..

Pc suitenin internetini HızLandırma gibi Bi şecenegimiz yok mu arkadasLar ? :diablo

Son düzenleme:

Hackisyan

Üye
21 Tem 2012
60
0
Pc yi daha yeni aLDık Baba Beye de yüklenmek istemiyoRum durumLar cok Karısık Kardeşim .d

He Bu arada 4 gb Ne kadar sürede Dolar sence Sadece FaceBook ve Burada Takılsam..

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Anladım kardesim eger IE internete giriyorsan o yavaş ya opera dan gir yada mozllla kullan ama bunlardan ikisinden birini varsayılan tarayıcı yaparsan bıraz daha hızlı olur :D

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Vodafoneden aylıkcepnet var sınırsız 7.2 mbps aylık 7 TL ama adil kullanım kotası 100 mb sonra hız düşüyor

birde aylıkcepnet 250 var hız aynı ilk ay 7 tl diğer aylar 14 tl adil kullanım kotası 250 mb

7.2 mbps hız 3g telefonlar içindir diğerlerinde hız düşük oluyor bnm tlfn 3g değil hızı düşüm ama faceye fln girebilirsin ama dosya indirme çok zor oluyo ben evde olmayınca alıyorum o interneti :D

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Öncelikle Türkçe kullanıma özen gösterelim.
PC Suite'de ne zamandan beri internet hızlandırma diye bir seçenek oluştu ki yada hangi telefon sağlayıcının programında bu özellik bulunmaktadır.
4 GB kotayı sadece Facebook ve burada kullanırsanız aşamazsınız gibime geliyor ama film, video yada şarkı dinlerseniz aşarsınız.

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
4 GB aşarsın kardesım çünkü internete baglan dedıgınde KB işleme gecıyor ben bı kere denedım 5 dk bıle kullanmadım 10 MB gıtmıstı En ıyısı IPHONE tlefonlar ıcın modem net al ben onu kullanıyorum o daha hızlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.