pc system32\fservice.exe hatasi veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Kurduğun CD ile alakalı olabilir diye düşünüyorum dostum.
İlk öncelikle başka bir xp kurulu makinadan aynı dosyayı kendi bilgisayarına kopyalamanı öneririm büyük ihtimalle düzelir.
Eğer olmaz ise başka bir Xp Cd'si ile kur dene bakalım aynı hatayı verecek mi?

8 Ara 2008
248
0
C:\WINDOWS\system32
Dogru Bende Daha Önce Vista Kullanırken Bu Hatyı Windows Acılırken alıodum sonra beyaz ekran.
Sonra Mecbur Rest !

Böle Olmaz Dedim Formatladım

Eger Hatayı Başlangıçta Alıyosan Eger

Başlat----> Çalıştır ------> msconfig -------> Başlangıca Tıkla ------>fservice.exe yi İptal et bidaha Gelmez

Son düzenleme:

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
bence sistemine virüs buLaştı anti virüs programında virüsLe birLikte o dosyayıda siLdi ve sürekLi hata veriyo.Xp cdsini takıp onar dersen düzeLir dostum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.