Pc toplama tavsiyesi

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
Abilerim İnternet Kafemizin PC leri baya eskidi yeni pc düşünüyoruz
1000 TL ye
Ekran kartı
işlemci
ana kart
Ram
6 Tane almayı düşünüyoruz
toplamanın gerekiyor sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Nvidia 1050 ti 4 Gblık ekran kartı,
1.000 Tl lik ekran kartı aradığına göre 7. nesil işlemci ağır kaçar. O zaman intel 5 veya 6. nesil i7 işlemci.
Ram 16 gb kafi.
Anakart kafana göre (tavsiyem ram slotu bol olsun).

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
Bu Video İşinize Yarayacaktır

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=eShRwV-BQjg"]https://www.youtube.com/watch?v=eShRwV-BQjg[/ame]

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
1.000 TL ye topladığınız bilgisayardan aşırı bir performans beklememenizi öneririm malum dolar yükseldi donanımlar daha pahalı oldu tabi fiyat performans ürünü olarak seçilen düzgün bir sistem kullanılabilir

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
hayır hayır yani toplam 1000 TL

Ovv, ben sadece ekran kartı için diyorsun zannetmiştim. Dostum o zaman toplamayla vakit harcamamanı öneririm. Zaten 1.000 TL ye hazır alacağın bilgisayar ile, 1.000 TL ye toplayacağın bilgisayar arasında pek bi fark olmayacaktır. Lakin performans bekleme. Oyunlarda sıkıntı. Dolar haftayı 4,85 ile kapattı :mad:

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
abi x4 840 r7 250 düşünüyorum
başka ne olabilir
zaten lol zula csgo Wolfteam mobile pubg gibi oyunlar olacak

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
abi x4 840 r7 250 düşünüyorum
başka ne olabilir
zaten lol zula csgo Wolfteam mobile pubg gibi oyunlar olacak

Lol oynar ama combatlarda kasar.
Zulayı bilmiyorum hiç oynamadım.
Wolfteam de geçişlerde kasar.
Pugb nin normali imkansız. Mobile nasıl olur onu bilemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.