pc toplamak

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
KENDİ COĞRAFYAMDA YAŞIYORUM
beyler nasıl bir pc önerirsiniz yeni bişe toplamayı düşnüyorum 1 milyara kadar limit var sayılır sadece kasa
i7 işlemci
2 gb ekran kartı markası ne olmalı sizce
anakart markası özelikleri
8 gb ram
1 terabayt hardisk
kac cekirdekli
daha farklı özelikli ne kadara toplaya bilirim sizce böyle bi pc veya sizin şöyle olsa daha iyi verimli olur diye bileceginiz bir nokta varmı böyle bir pc şu kadar toplarsın

http://www.turkhackteam.net/tht-yar...-acmadan-once-okuyun-konulariniz-silinir.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
jobo ben bilgisayar cıya sormam gerek yok normalde bana iyi bişi lazım ismleri ben ucuza allcagım anlıyacagın yani şöyle diiyim sana ati x serirsi iyi 2012 eniyi ekran kartıı bunu önerim
bu tarzda anakart şunu al turbo bost özelikli vbz
bana iyi bir pc listesi lazım yanı
1 milyarı gecmiycek ben 1 milyara o kasayı daha ucza toplıycam
yani

facker70

Katılımcı Üye
18 Nis 2010
487
0
Karaman
İşlemci Olarak AMD Fx 6100 Öneriyorum. 6 Çekirdekli Bir işlemci Olmasına rağmen Fiyat Olarak Çok Cazip. Bu arada Laptop düşünüyorsan: Lenova Z580 İncele derm.
Masa Üstü İçin Hepsi Buradada Tekno pc Diye bi marka var 800 Tlye süper bi sitem var. Onuda incele.( tek eksik 128 bit ekran kartı olması.)

21 Eki 2012
215
0
İstanbul
arkadaşım zaten ekran klavye mouse var galiba 2 gb nvidia gtx 550 ekran kartı olabilir 2 çekirdek ramını ve hdd belleği belirlemissin kasa güzle olur böle ekran kartı aplattığım oydu ama ben o zamnalar 7-24 ekran başındaydım patlatığıma bakma sen onun pervanesi çok güçlü biraz 50 tlde bıraz süs yaparsın ışık felan parasın kasaya süssüz olmaz bence :)

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
benim amacım zaten masa üstü leptop sıkıntı degil alırsam o konuda tanıdıgım var türkiye yetkili satıcısı sony wayo nun ama siz bana benim dediklerimini üstünde söyleye bilrisinz yada şöyle diyim şu marka şu model daha iyi şu anakart özelikleri daha iyi ekran kartı şu daha dayanıklı fanı daha iyi vbz

mgakubi

Üye
2 Kas 2012
221
0
Antalya
Pc olarak oncelıkle cok ıyı arastırma yapmalısın cunku orjınalı baya malıyet ıster ayrıca 8 gb ram olan bır pc normal 2 gb lık bır ram fıyatı 150 200 den baslıyo 8 gb ram 700 cıvarlarında bu yuzden 1 mılyar ıle dusundugun pcyı olusturamasssın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.