Pc Toplayacağım

XP3RT

Yeni üye
29 Eki 2018
3
0
bütçem 2k-3k ama lolde 120 150 fps almak istiyorum bana önerilerde bulunacak veya yardım edicek var mıdır

myrosmarys46

Yeni üye
30 Tem 2019
26
0
Aydın
Dostum donanım arşivi unlost gibi adamlar pc çıkarınca çok indirimli oluyor ve kendileri toplamış oluyorlar. Ben 3000 tl ye geçen sene aldım pubgde 120 fps görebiliyorum.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
hocam konularıma bakarsanız faydalanabilirsiniz 1000tl-2000tl-3000tl-4000tl gibi konularım var girerek bakabilirsin full set topluyorum arkadaşlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.