pc ustaları 1dk almıcak konus ıcerı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Haz 2010
67
0
arkdaslar ekran kartında sorun var oyun oynarken ekranda cızgıler cıkıyor ve cıkmazsam donacak sekılde bu ara pek bılmedıgım ıcın donanımlarda atı yukledım drıver felan ama yanlıs yukledım daha once sorun yoktu sıstemı gerı aldım gıne aynı sızlerden yarım ıstıyorum arkdaslar ekran kartında oyun oynatmıyor yanı çızgıler cıkıyor sonra res veya donuyor adam akıllı acıklama yapacaklar yapsın !!! tskler sımdıden

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Arkadaşım Yapcağın En Doğru Şey Şu Ekran Kartı Driverini Siliceksin Daha Sonra

Tekrar Düzgünce Yükliceksin Sana Link Veriyorum Bunu İndir Ve Kur

Program Ekle Kaldırdan Kaldırabilirsin Ekran Kartı Driverini

Eğer Pc Vista İse >>>> Tıkla

Eğer Pc Vista 64 Bit İse >>>> Tıkla

Ekran Kartın Isınıyorda Olabilir Şu Konuya Göz At Tıkla

SpeedFan Programı İle Bana Oyundan Çıktıktan Hemen Sonraki Isıyı Bildirirsen

Daha Verimli Yardımcı Olabilirim Yada Bir Resim

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
BİLADER ÖNCELİKLE EKRAN KARTININ MODELİ NE ... CHİPSETİ NEE..PCI EKXPRESS Mİ AGP SLOTMU

BİDE BAZEN OLUR Bİ OSTAN KONTROL ET ANA KARTIN ÜSTÜNDE KENDİ VGA VARSA YANİ ONBOART İSE SEN EKRAN KARTINI SONRADAN TAKTIĞIN ZAMAN SORUN YAPABİLİR BİOSTAN ONBOART VGA YI İPTAL ET BİR DENE....
turk33.gif

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardesim vido cardin driverin sil video cardi ana kartin ustunden cixart yeniden qos sonra driver kur bende sorun boyle olmusdur ozum duzletdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.