pc ve kayıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Kas 2009
84
0
işyerimde pc mde kendi tuttugum verilerim var .ne zaman bir yere gitsem karıştırıyorlar ... eger mümkünse benim pc imde hangi dosyaya giriyorlar pc mde ne yapıyorlar bunları pc yi açtıgım zaman kendim görmek istiyorum ...şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekür edrim..

aslında daha önce bende öyle bir program vardı ama şimdi o programı bulamıyorum....

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim sana kendi yaptığım programı vereyim programı açtıktan sonra gizle butotuna basman yeterli arka planda çalışır ve sen ppc başında değilken yapılan her işlemi kaydeder c'ye not defterinde saklar programın kodlarında virüs kodları içerdiği için anti virüsler virüs olarak algılıyor ama hiç bir zararı yok ve virüs değil küçük bir program..

kullanırken antivirüsleri kapat ve programın adını değiştir yeter..
İndir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.