Pc ye Format Atma

muratsalman

Yeni üye
31 May 2013
40
0
Arkadaşlar benim Pc ye Format Atmam Lazım PC ci 40TL alıyo ama ben kendim atmak istiyorum sorunsuz bir şekilde nasıl ata bilirim acil yardım

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
format atmak cok kolay ve bebek oyuncagı :D:D Windows 7 cıdı yazdır ıso =) yada Xp ıste Xpde drıverlerın yoksa sorun yaratır.. Windows 7 otomatık kuruyor zaten herşeyı Zaten suan sana bırşeu degıymmmı burda yazı ıle ben sana anlatamam Sen sadece yapman gereken Windows 7 format nasıl atılır yazman Googleye ordan butunr esımler var cok basıt ve kolaydır..

Windows 7 cd yapma fılan yazarsın googleye bunları basarırsan kendın yaparsın hep :) bunlar kolay şeyler kardesım lutfen pc cılere 40-50 lıra vermeyın. koaly gelsın ıyı forumlar dılerım

xp format Xp Format nasıl atılır- -selamusabur - Dailymotion video <----- video

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım REsimli anlatım <------

windows xp format cdsı hazırlamada yardımcı olabılırım Sen yeterkı atılım YAp.

Son düzenleme:

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
XP İşletim Sistemini Yüklemek :
Adım 1 : İnternetten Windows XP Service Pack 3 İşletim Sistemi Kurulum Dosyalarını İndiriyoruz.
Adım 2 : Bu Dosyaları Power ISO 5.5 (Full) Programı İle CD ye Yazdırıyoruz...
Adım 3 : Dosyaları Yazdığımız CD yi PC'den Çıkarıyor Ve Bilgisayarı Resetliyoruz...
Adım 4 : Resetledikten Sonra Bilgisayar Windows u açmadan Önce F8 tusuna Basıyor ve CD-ROM Seçeneğini İşaretiyoruz..
Adım 5 : Ayarları Yapıyoruz Ve Bilgisayarımız Formatlanıp Win XP Yüklendi

Teşşekürü Unutmayalım

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
Hmmm Windows 7 Kurmak İstiyorsan da
1 : İnternetten Windows 7 Home Premium Kurulum Dosyalarını İndir X64
2 : Setup.exe Dosyasını Aç ve Arkana Yaslan :D
3 : 10 Dakkada Kurulum biter :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.