Pc ye giriş şifresini bulmak için yardımınız lazım!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspar04

Üye
14 Eki 2009
131
0
Sa beyler benım pc ye şifre konuldu ve sadece abım ıstediği zaman gırebılıyorum bu durumu aşıcak care gerekıyor :D .Not: guvenlı mod , admın vs vs yaz gıbı seyler olmuyor denendı . Asıl sorum bu şifreyı herhangı bır keylogger veya başka bır program kursam bulabılırmıyım . Yardımınızı eksık etmezsenız sevınırım kardeşlerim .

sinanhack07

Yeni üye
13 Ağu 2010
10
0
biligisayarı sana verdiğinde kullanırken bir kullanıcı hesabı aç oturumu kapatıp ona gir ordan onun hesabını silip kendi hesabını kurup abine şifre arattırabilirsin

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
şifreyi bulabilirmisin bilmıorum ama girmek için tafsieler var

alt+ctrl=delete ye bas karşına çıkan şifre girişinde adminstrator yaz şifre dokunma entere bas ve gir

c1qaro

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
379
0
İstanbul
pc açılırken f8 den güvenli kipten yeni bir kullanıcı aç ve pc yi kapatacaqın zamanda aynı şekilde kapat gitsin :) ben bir zamanlar böle yapıordum kimse de anlamıordu

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Sifreyi gorecegini sanmiyorum ; fakat ikinci bir kullanıcı oluşturup gerektiğinde o kullanıcı ile tüm dosyalara erisebilirsin.Ismini de anlaşılmayacak bir şey yap

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Bilgisayarı açtık ve karşımıza şifre sorma yeri geldi.bu şifreyi
kırmak için ctrl+alt+delete+delete (delete çift) yapınca karşımıza
bir kutucuk geliyo.kullanıcı adı yerini silip oraya administrator
yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruz.bilgisayar açıldı.
şifreyi değiştirmek için :

başlat>ayarlar>denetim masası>kullanıcı hesapları buradan şifrenizi
değiştirebilirsiniz.(önceki şifreyi sormuyo) BiLMeYeNLeR iÇiN

aspar04

Üye
14 Eki 2009
131
0
Bilgisayarı açtık ve karşımıza şifre sorma yeri geldi.bu şifreyi
kırmak için ctrl+alt+delete+delete (delete çift) yapınca karşımıza
bir kutucuk geliyo.kullanıcı adı yerini silip oraya administrator
yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruz.bilgisayar açıldı.
şifreyi değiştirmek için :

başlat>ayarlar>denetim masası>kullanıcı hesapları buradan şifrenizi
değiştirebilirsiniz.(önceki şifreyi sormuyo) BiLMeYeNLeR iÇiN
malsef sizin önerdiğiniz yöntem olmuyor. Bende bunu denemiştim fakat admınıstratorede şifre istiyor çünkü ona şifre kondu :D

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
XpUserCracker Adlı Programı İndir Boolu bir iso dosyasıdır bu NEroyla Cdye Yazdır Başlangıçta Cdden Boot Et Bu Programla Şifreyi Değiştir

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
XpUserCracker Adlı Programı İndir Boolu bir iso dosyasıdır bu NEroyla Cdye Yazdır Başlangıçta Cdden Boot Et Bu Programla Şifreyi Değiştir

Bu dosyayı iso olarak mı yazdırcez hem nero ile yazdırmak değilde nlite programı ile yazdırmak gerekmez mi zaten nero programı iso cd yazmıyor nlite programı ile önce iso dosyasını oluşurursun önbelleğini sonra nlite ile iso dosyasını cd yazdırsın acaba bu bilgi doğrumu cevap bekliyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.