PC ye sızma*resimli !!!

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
eline emeyine sağlık çok uğraştım ama sayende yükledim ve anlatımın içinde ayrıca teşekkürler YANLIZ BİŞEY SORUCAM BEN Bİ ARKADAŞIMIN İP NO ALDIM VE DENEDİM ANCAK ONU BULAMADI NEDEN (cvp yazarsan sevinirim

Teşekkürler...

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
ellerine sağlık
ancak ben bu prog a kendi ip no giriyorum ve tüm sürücülerim paylaşıma açık ama ben kndimi bile bulamıyorum ip no ya ipbul.com dan bakıyorum bendemi bi yanlışlık var acaba

oktay levent

Yeni üye
15 Mar 2008
4
0
abi ya bu senin dediklerin hepsi oluyorda ben onun pc sine nasıl gircem word grup+yes dio ama pc sine giremiom belirtilen ağı bulamıyor dio ne yapmam lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.