Pc'de Lucky Patcher gibi çalışan uygulama var mı?

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep
Selamun Aleyküm. PC için Android teki lucky patcher gibi bir uygulama var mı? Varsa ismi nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep
cheat engine kullanabilirsin

Cheat engine online da işe yaramıyor maalesef.

Tam olarak neye ihtiyacın var? Söye bizde yardımcı olalım.

Mesela bir uygulamadan örnek vererek gidicem. Wtfast diye bir uygulama var belki biliyorsundur. Ben bu uygulamanın full halini bulamadım. Lucky patcher tarzı bir uygulama varsa ben o uygulamayı kullanarak full haline getireceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cevap: Pc de lucky patcher benzeri uygulama

Mesela bir uygulamadan örnek vererek gidicem. Wtfast diye bir uygulama var belki biliyorsundur. Ben bu uygulamanın full halini bulamadım. Lucky patcher tarzı bir uygulama varsa ben o uygulamayı kullanarak full haline getireceğim.

Merhaba, dostum öyle bir şey yok maalesef neden diye soracak olacak isen android ve bilgisayarın çalışma mantığı farklı, her uygulama ve program icin ayrı crack gerektir. Bahsettiğin uygulamanın cracki malesef yok ama forumda sorarsan belki hesap bulmana yardımcı olabilirler.İyi forumlar dilerim..​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.