Pc'den hotspot açma

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
Selamun Aleykum arkadaşlar lap-top kullanıyorum. komşudan wifi ile İnternet çekiyorum. internet salondan iyi çekiyor ama arka odadan hiç çekmiyor bende pcyi sadece salonda kullanabiliyorum o da kısıtlı tabi. acaba dışarıdan pcyi wifi üzerinden bağladığım interneti pc den de hotspot ile evin diğer odalarına dağıtabilir miyim ? var mı öyle bir program ?​
Not :Mümkünse program tam sürüm (pro sürümü) olsun...​

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
root@kali:~#
eger wlan kartı destekliyorsa hotspot özelliği yaparsın

connectify war crackli sürümü nü indir o zaten herşeyi ayarlıyor programı kur çalıştır pcyi tekrar başlat program kendiliğinden çalüşmaya başlayacaktır

anlamadığın nokta varsa yardımcı olurum

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
eger wlan kartı destekliyorsa hotspot özelliği yaparsın

connectify war crackli sürümü nü indir o zaten herşeyi ayarlıyor programı kur çalıştır pcyi tekrar başlat program kendiliğinden çalüşmaya başlayacaktır

anlamadığın nokta varsa yardımcı olurum

Connectify'i destekliyor kullandım hatta hala da kullanıyorum ama crack konusunda sıkıntı var geçen yaz 2015 sürümünü kullanıyordum crack paketiyle birlikte indirmiştim ama bir türlü crackleme işlemini yapamamıştım deneme sürümü dolunca çalışmaz oldu bu sene de güncellemişler önce geçen seneki sürümünü yükledim yeni sürüm mevcut hatası aldım yinede crackledim pc yi yeniden başlattım bu seferde hiç açılmaz oldu kaldırdım güncel versiyonu kurdum açtım açıldı crackledim açılmadı kaldırıp tekrar orjinal deneme sürümünü kurdum öyle kullanıyoum eğer sağlam crackli hali çalışan sürümü varsa elinde ya da bildiğin bir sitede söylersen sevinirim...​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.