Pc'den Instagram Çalmak Mümkün mü ?

Öncelikle Merhaba Sayın Üye;

Birinci Yol – Instagram Hackleme Bildiğiniz bir kişinin hesabını çalmak için telefon numarası, doğum tarihi gibi sistemleri deneyebilirsiniz. Şifrelerinin güvenliğine değer vermeyen kişilerin hesapları bu şekilde çalınmaktadır. Şifrelerinizi daha zor olması için hem harf hem de sayı kullanın.

İkinci Yol – Virüs İle Instagram Hesap Çalma Genellikle internet kafeler ve okulların bilgisayarlarında hesabınızın çalınmasına neden olur. Keylogger ve Trojan yöntemidir. Bu yöntem klavye aracılığıyla yazılan her bilgiyi kayıt eden bir uygulama bu bilgileri programın sahibine gönderir. Böylece şifreniz çalınır. Virüs koruma programınız yoksa kolayca hesabınızı çaldırabilirsiniz.

Üçüncü Yol – Şifre İsteyen Uygulama (app) İle Hesap Çalınması Sahte Instagram hesap çalma uygulamaları ile şifre çalma. Takipçi arttırma, hesabına bakan kişileri görme, Instagram gizli hesapları görme gibi uygulamalar şifrelerinizi çalmak için hazırlanmaktadır. Dördüncü Yol – Tanıdığınız Birinin Hesabının Hacklemesi Sosyal mühendislik olarak tabir edilen yoldur. Başka bir tanıdığınızın hesabını çalarak onun adına sizinle konuşup şifrenizi isteyebilirler. Beşinci Yol – Instagram Şifresi İle Giriş Yapmak Sahte sayfalar, takipçi kasma ve takipçi arttırma siteleri, sınırsız unfollow siteleri gibi sayfalara hesap bilgilerinizi girdiğiniz anda şifreniz o sitenin sahibine gitmektedir. Bu tarz sitelere Instagram hesap bilgilerinizi vermeyin.

İyi forumlar dilerim

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,763
2,616
Liman
pc den hesap çalmak mümkün mü
çeşitli sosyal mühendislik ve ali cengiz oyunları ile tost makinesinden bile hesap çalabilirsiniz.
fakat teknik açıdan bakarsak;

en basit olarak phishing için hazırlanmış siteler var onları kullanabilirsiniz.
ya da
cihazınıza bir linux dağıtımı ( kali güzeldir) kurup binlerce tool ile karşı tarafın hesabını çalmak için farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64
çeşitli sosyal mühendislik ve ali cengiz oyunları ile tost makinesinden bile hesap çalabilirsiniz.
fakat teknik açıdan bakarsak;

en basit olarak phishing için hazırlanmış siteler var onları kullanabilirsiniz.
ya da
cihazınıza bir linux dağıtımı ( kali güzeldir) kurup binlerce tool ile karşı tarafın hesabını çalmak için farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.
hocam tool önerir misiniz

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64
Brute force'un ölü olduğunu düşünüyorum hocam o yüzden güncel toolları takip etmiyorum fakat yine de yapmak isterseniz forumumuzun kaynaklar bölümde bolca brute force toolu vardır.
ölü derken hocam hala çok rahat hesaplar düşüyor fakat ben yeniyim sizin şuanki yönteminizide dinlemek isterim eğer anlatmak isterseniz

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,763
2,616
Liman
ölü derken hocam hala çok rahat hesaplar düşüyor fakat ben yeniyim sizin şuanki yönteminizide dinlemek isterim eğer anlatmak isterseniz
Platformuna bağlı olarak brute force önlemleri değiştiği için illaki hesap calabilirsiniz fakat bu düşük ve uğraştırıcı bir ihtimal.
Örneğin Instagram brute force için belli bir sayıda denemeden sonra direkt olarak hesabı kitliyor.

Ben şahsen hesap çalma konularına pek ilgili değilim fakat yapacak olsaydım sosyal mühendislik kullanırdım.
Fake login sitesi açmak bu yontemlerden biridir.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
445
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

1-Çalacağınız Hesaba Sahte Mesajlar Gönderin :

Örnek: Hesabının şifresi bende , Hesabına tekrar erişemeyeceksin. Gibi mesajlar yazın.

2-Kurbanımıza Sahte SMS Atalım :

Aşağıdaki siteden "Anonim Sms Gönder" komutları ile gönderebilirsiniz.

Sahte Sms sitesi - Send Free SMS | Free Text Messages Worldwide

3-Atacağımız Sms Metni :

Instagram hesabınıza şüpheli giriş tespit edildi lütfen şifrenizi yenilemek için dokunun ; siteniz.com

"siteniz.com" yazan kısıma Phishing Siteniz Varsa Yazabilirsininiz. Phishing Toolları İle Phishing Sitesi Yapabilirsiniz. Phishing İle Detaylı Araştırmayı İnternette Yapınız

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64
Platformuna bağlı olarak brute force önlemleri değiştiği için illaki hesap calabilirsiniz fakat bu düşük ve uğraştırıcı bir ihtimal.
Örneğin Instagram brute force için belli bir sayıda denemeden sonra direkt olarak hesabı kitliyor.

Ben şahsen hesap çalma konularına pek ilgili değilim fakat yapacak olsaydım sosyal mühendislik kullanırdım.
hocam benim kendi görüşümce fake login sitesi hedeflenen kitlenin hesaplarını çalamaz ve bana çok dikkatsiz bir insanın yapacağı bir haraket gibi geliyor ama genede görüşünüzü belirttiğiniz için çok teşekkür ederim

MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

1-Çalacağınız Hesaba Sahte Mesajlar Gönderin :

Örnek: Hesabının şifresi bende , Hesabına tekrar erişemeyeceksin. Gibi mesajlar yazın.

2-Kurbanımıza Sahte SMS Atalım :

Aşağıdaki siteden "Anonim Sms Gönder" komutları ile gönderebilirsiniz.

Sahte Sms sitesi - Send Free SMS | Free Text Messages Worldwide

3-Atacağımız Sms Metni :

Instagram hesabınıza şüpheli giriş tespit edildi lütfen şifrenizi yenilemek için dokunun ; siteniz.com

"siteniz.com" yazan kısıma Phishing Siteniz Varsa Yazabilirsininiz. Phishing Toolları İle Phishing Sitesi Yapabilirsiniz. Phishing İle Detaylı Araştırmayı İnternette Yapınız

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

fakat böyle bi yöntemle işler hocalarım yeniden sağolun

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,763
2,616
Liman
hocam benim kendi görüşümce fake login sitesi hedeflenen kitlenin hesaplarını çalamaz ve bana çok dikkatsiz bir insanın yapacağı bir haraket gibi geliyor ama genede görüşünüzü belirttiğiniz için çok teşekkür ederim
Kişiye özel bir saldırı yöntemi belirlemek en iyisidir.
Örnek olarak fake login dedim hocam.

Mesela bir kişi vardır ve şifresini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur o zaman brute ya da farklı bir kişinin bir zaafını biliyorsunudur o zaaftan yararlanarak fake login ya da benzeri şeyler yapılabilir.

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64

fake login sitesini nasıl açabiliriz hocam

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
pc den hesap çalmak mümkün mü
Merhaba değerli forum üyesi;

Instagram hesabını çalmak için bir çok yöntem vardır ;
Sosyal muhendislik , brute force ,vb.
Phishing ile hesabı almak için online ortalama sitelerine bakabilirsin ama genellikle bu sitelerin sana verdiği linkler uzun süreli (kalici) değildir istersen html css php js ile klonlanmis ınstagram sayfasını kodlayabilirsin.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.