PC'im Kendiliğinden Kapanıyor [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Kas 2010
132
0
Arkadaşlar bilgisayarım kendiliğinden kapanıyor sonra tekrar açıyorum 5 dk geçmeden yeniden kapanıyor çok ısındığındanmı anlamadım eğer ısınmasından dolayıysa napmam gerek?Ve bilgisayarım açılırken ve açıldıktan sonra hiçbir kasan işlem yapmadığım halde aşağıda power tuşunun aşağısında bulunan turuncu ışık sürekli yanıyor onun sorunu virüslerdenmi aktif virüs donanmalarım var sorun nedir ? Lütfen Yardım Edin. Her Yoruma +1 .

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Ramlerinden Dolayı Olma İhtimali Var Birde Sicakliktan Dolayi Olabilir Cpu Fani Tozlanmis Ve Yavas Donuyor Olabilir Yada Guc Kaynaginin Fani Öncelikle Buyur Pc Sıcaklıgını Ölcmen İçin Program Kardeşim Ve Daha Sonra Sıcaklıklarda Problem Yoksa Kasayı Ac Temizle Oda Olmadı Ramlerinde Problem Olabilir Kardeşim ;)

Core Temp - lemci Scakl lme Program - TAM indir

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Kardeşim Önce Konu Çözülsünde Öyle Ver Ben Tessekür İçin Yardım Etmedim Zaten Sen Hallet Önemli Değil Gerisi İnsallah Çözersin Sorunu ;)

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
kardeş ayarlanmış bi virüsde yemiş olabilirsin bende de öyle bi virüs var zamanını ayarlıyon görevini belirtiyon sonra kurbana yedirdinmi tek çaresi format oluyo ama inş. senn böyle değildir

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
ısınma sorunu hakkında net bir bilgi verim ısınıyormu ısınmyormu ona göre yorum yapabilelim yeterli bilgileri vermezseniz net bir şey düşünemeyiz

SonNefeS-KaraBaba

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
293
0
kardesım once
1- ıslemcı fanına bak cıkar onu temızle sogutucu sur tak gıne aynı sey oluyorsa
2- format at yıne aynı oluyorsa
3- pc dekı parcalara bak

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
3 secenek var ;

1)ram'lerden kaynaklanır
2)aşırı ısınma.. (pc nin garantisi yoksa kasayı aç sogutucuyu temizle)
3)çok düşük bi ihitimal olmasına ragmen ; voltaj düşüklüğü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.