Pc'm Çoğu Oyunu Kasıyor..:(

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Benim Samsung R510 tipi bi leptobum var. Point Blank Oyunu Kasıyor(Donuyor) Ama İnternet Kafede
benim Leptobumdan daha düşük özellikleri var ve çok rahat çalışıyor. Bunu Çözerseniz Çok Sevinirim..
.
Şimdiden Çok Teşekkürler.

ÖZELLİKLERİ (ÇALIŞTIRDAN DXDİAG'A TIKLADIM)

Windows 7 Professional 32 bit(6.1 yapı 7601)
BIOS = Phoenix SecureCore(tm) NB Version 07LI.MP00.20080926.SCY
İŞLEMCİ = INTEL(R) Pentium(R) Dual CPU T3400 @ 2.16GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Bellek = 2048 MB RAM
DİSK BELLEĞİ = 983 MB KULLANILDI , 8588MB Kullanılabilir.
DirectX Sürümü = DirectX 11
EKRAN---------EKRAN----------
Ad = Mobile Intel(R) 4 Series Express Yong Kümesi Ailesi
Yaklaşık Toplam Bellek = 780MB
GEÇERLİ GÖRÜNTÜ MODU = 1280 x 800 (32bit) (60Hz)

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
leptop sogutucu al cok fazla ısıdan dolayı donar resetler leptoplar oyun ııcın tasarlanmamıs bır model. ama altarnatıf sogutucularla ısını goreıblırsın

1: pcnın tozlarını temızle ıcını ac veya hava tut
2: ana kart macununu degısdırt
3: xp sp3 kullan ve oyunlarda guclendırme programlarını kur
4: oyun oynasrken bılgısayarını oyun moduna al yanı gorsel efeklerı kapa en ıyı performansta calısıdr pcnı

wazgal

Üye
17 Nis 2012
102
0
Kardes Pcnin Donanımlarıda Yeterli Olmayabilir Yani Ekran Kartının Biti Shader Model Agp Hızı Onlarda Önemli Eğer Donanımlar Yeterliyse Pcne İyi Bi Format At Performans Moduna Al Öyle Bi Dene Daha Da Olmazsa Gamebooster Gibi Oyun Hızlandırıcılar Kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.