Pc'mde Server Var!

Doggerhack

Yeni üye
9 Eyl 2012
28
0
Arkadaşlar pc'mde server var birisi sürekli bağlanıyor pc'me bunu nasıl silebilirim
scan-rat'ı kullandım işe yaramadı yardım edin.

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
İşin garibi bilgisayarında birinin olduğunu anlayabiliyor temizleme programınıda kullanıyorsun ve işe yaramadığını bilebiliyorsunda çözümünü bilmiyorsan çok tuhaf :)

Doggerhack

Yeni üye
9 Eyl 2012
28
0
İşin garibi bilgisayarında birinin olduğunu anlayabiliyor temizleme programınıda kullanıyorsun ve işe yaramadığını bilebiliyorsunda çözümünü bilmiyorsan çok tuhaf :)

Hocam oynadığım oyundan durduk yere attı ve hackshield programı Log's decited diye bi hata verdi.
onun haricinden bir önceki karakterim soyulmuştu.
Scan-ratı ozaman kullanmıştım yine aynısı olunca işkillendim o yüzden :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.