pc'me biri girdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Al0n3WolF

Üye
5 Ağu 2008
63
0
Daha Gecenlerde Mail Adresini Veremiyecegim bir kisi kız kardesimi msn de eklemis ve pcsinde acıklar oldugunu sölemis ben bunu ekledim...ilk konustuk sonra basladım ben saymaya

bu bana bi fotograf yollladı server zannettim almıcaktım ama baktım benim temam var

aldım..virüs yok server yok actım baktım benim bilgisayarım kız kardesimle msn de konustugumun ss si (print screeni) herseyimi saydı pcmde hangi programlar var falan

Nası Yaptıgınıda Söle Acıkladı(Bu Forumdan Biriyse..Msn Sini Acsın Lütfen x) )

Msdos tan atak komutlarını kullanarak pc me girmis c/system 32 deki sam dosyasındaki hashleri kırmıs oturumuma girmis...öle dedi vlla cok anlamadım ama pc me zarar vermedi hatta yardım bile etti kimdir acep neyin nesidir?

böle bsi gercekten olabilirmi?

ayriyetten limewirede dosya indirirken properties dedigimizde cıkan hash i nası kırabiliriz

nereleri silecegiz?

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Artik serwerleri gizliyebiliyoruz arkadaşim not 32 yükle çaliştir wirüsleri silsin uzakdan yardımı açmiştir onu kapat pc yönetten kapat kolay gelsin

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
bu farklı programlarla olabiliyor tabi ama izinsiz yapabilmesi için server sart bu yaptıgı haberin olarak yapılmıs ve bu prolar yardım amaclı uzaktan yardım gibi bişey gibi geldi bana mesela Team Wier Gibi Bisey yani Herneyse Kolay Gelsiin Bol Sans İii Hackler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.