Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

puni$her

Kıdemli Üye

biohazard

Üye
7 Ocak 2007
115
1
ubuntu bnmki.. sorun olur mu??
arkadaş bunu kullanabilmen için deb package indirmen gerekmiyor mu?
benim de karmic koala var da :)
zaten exe olduğundan işlemeyecek
download da o kadar hızlı olmayacak.
bilinen etkileri :
sistem saati hızlanacak yani erken yaşlanacaksın xD
animasyonlar delirecek çok hızlanacak falan
bazı donanım ayarları hızlı uygulanabilir o kısma bakamadım ama genel olarak hızlandırılmış görünüm veren normal bir işletim sistemi kullanıyorsun.
onu sevmediysen alternatif olarak da speedgear isimli bir geyik daha var aynı şeyin laciverti şimdi söyleyemem burda :D
sonuç olarak ubuntuya yaramaz ;)
ama windowsun herhangi bir versiyonuna speed gear entegre ederek virtual PC kullanabilirsin;)
hem içinde kalmaz görmüş olursun. bu ubuntuda çalışmaz bir kere baştan hata wine ın sistemle ilgisi olmadığı için;)
çalıştırmayı başarsan da ubuntu sisteminde en ufak bir değişiklik olmaz :)

Son düzenleme:

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
ya patch de illaki cıkar bilmeden hemen yorum saglam bir program bence komsumun pc ye kurdum baya ise yaradı sagol kardeim

puni$her

Kıdemli Üye
ya patch de illaki cıkar bilmeden hemen yorum saglam bir program bence komsumun pc ye kurdum baya ise yaradı sagol kardeim

Önemli değilde..
Sanki kendileri orjinal key bulabiliceklerde verdiğimiz patch'e virüslü diyolar..
Ben açıklamaktan bıktım onlar okumaya tenezzül bile etmiyolar..!

Tekrarlıyorum;

Patch'ten kaynaklanan bi virüs korkmayın kimsenin özeliyle işim olmaz beni tanıyan tanır ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.