Pc'niz İnanılmaz Derecede Hızlansın

@lonely

Üye
26 Ağu 2007
140
3
arkdaslar banada bızım cafedekı abı soledı ama mukkemmmmeell derecede ıse yarıyor
Baslat-Calıstır' a gırıyoruz oraya msconfig yazıyoruz
cıkan ekranda
hizmetler yazıyor oraya gelıp tıkıyoruz
sonrada tumunu devre dısı bırak dıyoruz
sonra hizmetlerın hemen yanında basangıc yazıyor orayada tıklıyoruz
ve ordada tumunu devre dısıbırak dıyor yıne onu secıyoruz
sonra
alttada tamam yazıyor tamamı tıklıyoruz sonrada yenıden baslat falan dıyor yenıden baslatıyoruz
sonra bılgısayarımız assagı yukarı 100% derecede hızlanıyor.

Keane

Katılımcı Üye
KardeŞİm PaylaŞim İÇİn Saol Da Moralin Bozulmasin Denedim Masaustu Alt Kisimdaki Baslat Kahverengiye DonuŞuyor Arti İnternet Baglantisi Kesİlİyor Arti Actigim Dosyalarin Gorunumu Berbat Bİ Hal Aliyor Ama Sanirim Hizlandirdigi Dogru TŞk Ederim Yinede

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
28
underground
ya bunlarla uğraşmayın pc hızlanıyo ama görev çubuğundaki herşey aktifliğini kaybediyo.Pc fişten çekilmiş gibi açılıp kapanıyor.Boşverin bunları

NİDA CANPOLAT

Yeni üye
2 Ağu 2007
2
0
şşşşşş ben hiç bişi bilmiyorum arkadaslar yardım edin bana lütfen acık ve anlaşılır bilgiler verin :(:(:(

linkin_qark

Yeni üye
18 Eki 2007
3
0
hayır bozmuor pc yi sen kafanı yorma sadece sağ alt taraftaki mesela msn fln varya onun olduğu yerdeki şeyleri silince doğal olarak masa üstünde ram kullanmadığı için pc hızlanıor yane pc gene aynı hızde özellikleri değişmior

gulsapo

Üye
24 Kas 2007
240
1
ya herkesin dediğine inanmayın sen onların hepsini yapınca bilgisayarın ot gibi olur açılışta hiçbir şeyin çalışmaz internet,antivirus proğramı,gibi....... yoksa bizde biliyoruz onları devre dışı bırakmayı

Enjoyman58

Yeni üye
26 Şub 2008
7
0
İyide Sen Hepsinin İşaretini Kaldırırsan Ne Halt Yiyeceksin Kardeş En Basit Olarak Anti-Virüs Yazlımını İptal Edersin Seçili Olan Girdiler Başlangıçta Açılacaktır İşe Yarar Ama Gereksizleri Kaldırınca Mesela Winamp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.