PCShowBuzz v1.0.1

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
Programın adı : PCShowBuzz
Program Sürümü : v5.0.0.2
Program Boyutu : 3.00 Mb.
Platform : Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Kullanım İzni : Freeware
Program Tanıtımı : by pessimist_style

Merhabalar; İnternette epey TV programı vardır ve bunların birçoğunu mutlaka görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama artık onların devri kapandı. Sizlerle bugün paylaşmış olduğum PCShowBuzz programı, artık internet TV yazılımcılığında yeni bir çığır açtı. Söz konusu bu program sadece internetten canlı TV izlemenizi sağlamıyor. Aynı zamanda programın search özelligi ile internet üzerinden arama yaparak bulduğunuz nefis sinema filmlerini hemde inanılmaz bir netlikle izlemenize olanak sağlıyor.
Türk televizyonları da dahil dünya üzerindeki 1000'den fazla TV istasyonuna çok rahatlıkla bağlanan bu program sayesinde neredeyse izleyemeyeceğiniz kanal kalmayacak.
Durun daha bitmedi... Bu programla sadece TV veya sinema filmi izleyebileceğinizi düşünmeyin sakın. Ayrıca programdaki Spor, Müzik, Haber gibi bazı kategori destegi ile Müzik Video Kliplerini, Spor'la ilgili tüm kanalları, komik videoları, haber kanallarını, kısa metrajlı tüm filmleri ve daha birçok medya türünü izleme şansınız da var.
Ama programın TV özelligi dışında en beğendiğim yanı, search özelligi ile mükemmel sinema ve müzik kliplerini izleyebilmek oldu. Örnegin; search penceresine yeni filmlerden biri olan King Kong adını yazın ve tıklayın. Sadece saniyeler sonra arama sonuçlanır ve King Kong filmininin linkine ulaşılır. Artık yapmamız gereken tek şey, linki tıklamak ve ''Ortama Bağlanıyor'' uyarısından sonra filmimizi izlemek. Bunlara örnek olarak video cliplerini veya komedi videolarını gösterebiliriz.
Programda ayrıca bütün kanalları veya arama sonucu bulduğunuz tüm medya'ları favoriler listesine ekleme şansınız da var. Bu sayede listenize eklemiş olduğunuz medyalarınıza daha kolayca ulaşabilirsiniz. Favori listelerinizi düzenlerken kendi aralarında kategorize edilmeleri de ayrı bir güzellik.
Neyse daha fazla sabırsızlandırmadan sizleri yukarıdaki download linkine tıklamaya davet ediyorum. Programın genel olarak nasıl çalıştığına ışık tutabilmek için, programın bazı detaylarını aşağıdaki resimlerle anlatmaya çalıştım. Umarım bu anlatımın sizlere faydası olacaktır. Sizlerden tek ricam, programı indirip denedikten sonra bu konuyu yorumsuz bırakmamanızdır. Bütün çabalarım sizin içindir ve bu yorumlarınız yorgunluğuma merhem olmaktadır. Şimdiden herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.


DOWNLOAD
http://rapidshare.com/files/83070097...al_tv_izle.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.