Pcyi Gİrme Yöntemi

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
This file has expired.
@import url("en/css/myaccount.css");File Expired

THE FILE ASSOCIATED WITH THIS LINK HAS EXPIRED..

A file link is only available for a certain number of days or a limited number of downloads, whichever occurs first. Once an uploaded file expires, it can no longer be downloaded. If you still need the file, please contact the original sender directly.

To learn more about files that have a longer expiration time, and learn about the YouSendIt service, click here!

topraks01

Katılımcı Üye
28 Nis 2008
530
1
33
Bende BiLmiyom Nerden ?
kmaiml tek senmi hata verdi biraz açıkla kardeş

zindan45

Yeni üye
23 Tem 2009
1
0
Kardes emİnİm gÜzerldİr sewerİm bu İŞtelerİde İndİremİyorum yada İndİrİlmİyor program..

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Kardeş Öncelikle Paylaşımın İçin Tessekürler Ve Link Ölmüş Yenileyebilirmisin Acaba Ve Bişey Daha Sorcam Ben Bir İp Adresi Ele Gecirdim Onun Pcsine Girmek İstiyorum Ve Girip Windowsu Silsem Bana Zarar Gelmewz Değilmi Olan Ona Olur Yani Dimi Arkadaşım Bİlgin İçin Şimdiden Tessekürler ;)

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Kardeş Öncelikle Paylaşımın İçin Tessekürler Ve Link Ölmüş Yenileyebilirmisin Acaba Ve Bişey Daha Sorcam Ben Bir İp Adresi Ele Gecirdim Onun Pcsine Girmek İstiyorum Ve Girip Windowsu Silsem Bana Zarar Gelmewz Değilmi Olan Ona Olur Yani Dimi Arkadaşım Bİlgin İçin Şimdiden Tessekürler ;)

Evet ona Olur Ama O IP sini Aldığın kişinin Windows Klasörünün Paylaşıma Açık Olması Lazım

lordtube

Katılımcı Üye
25 Eki 2009
442
0
C:Windows
Kardesim Cok Verildi de Bunla 10 Günde 1 pc bulursun onuda c paylasıma acık deildir bos işler bunlar....
Turkojanla olusturcan serverini crypterinide bulcan atacan birine bak nasıl hack yapıon sonra ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.