Windows Pdf Üzerine Not Alma Çizim Yapma

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Merhaba, Hayırlı Akşamlar Herkese , Pdf üstüne not almak çizim yapmak için ve pdf dosyasını değiştirilmiş şekilde kaydetmek için hangi yazılımı önerebilirsiniz. Nasıl ki kitaplara müdehale ediyoruz altını çiziyoruz not alıyoruz bunu ,windows,android de yapabilcek yazılımları öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
975
87
Merhaba, Hayırlı Akşamlar Herkese , Pdf üstüne not almak çizim yapmak için ve pdf dosyasını değiştirilmiş şekilde kaydetmek için hangi yazılımı önerebilirsiniz. Nasıl ki kitaplara müdehale ediyoruz altını çiziyoruz not alıyoruz bunu ,windows,android de yapabilcek yazılımları öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Uzantısı İle PowerPoint Yapın,Ardından Power Point İle Düzeltme Yaptıktan Sonra Tekrar .pdf Olarak Değiştirin.

Olması Gerekiyor

TheFlow

Üye
19 Şub 2021
200
2
Bence Sketch up iyi bir uygulama. Ben IPAD kullanıyorum not alma vb işlemlerim için. Şuanda EBOOk larımıda sizin dediğiniz gibi Hallediyorum

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Merhaba,
Okullarda Epic Pen kullanılıyor. Bende ders anlatımları için kullanıyorum ve gayet memnunum. Silme, renk seçenekleri olması ve ekranın bir köşesinde küçük bir şekilde olması avantaj sağlıyor.
:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.