Perfect Keylogger FTP yardım....Bİ bakınnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
Arkadaşlar ben aol mailden perfect keyloggeri ayarladım gönderiyorum arka açtığındanda eminim ama mail gelmiyor bana.10 saniyeye ayarlıyorum gelmiyor.Test messages geliyor ama arka gönderdiğimde arkın bilgileri gelmiyor.FTP yapıcam onuda bilmiyorum sizden ricam ftp nasıl yapılıyor ne yazılıyor bi resimle anlatabilirmisiniz Drivehq da üyeliğim var ama FTP yi ayarlayamadım host falan kafam karıştı şimdiden .tşk.

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
kardeş ajandam açılmuıyor + mynettende bakark yaptım zaten ama bu e maile göre ben ftp yapmak istiyorum aol düzenli gelmiyor ftp olarak bi kaç resimde anlatabilirseniz sevinirm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.