Perfect Keylogger Ful Sürüm+ serial......

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Merhaba arkadaşlar buyrun size Perfect Keylogger Fuul Sürüm... Çok kullanışlı birşey.. Programın nasıl kullanıldığı konusu hakkında birşey yazmıyacam çünkü bir çok yerde resimli ve videolu anlatım mevcut... Bilmeyen arkadaslar google programın ismini yazarak nasıl kullanacaklarını bulabilirler . Ben en önemli kısmı olan serial ve kendisini veriyorum...

Download:http://www.blazingtools.com/downloads.html
Serial : PXIU-XUUJ-OAXM-GLCY
Name:pescaoDeth
Perfect Keylogger
Keylogger programları arasında en iyi durumda olan perfect keylogger
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
* Local ortamda yapılan tüm işlemleri kaydeder
* ScreenShots Resim araklama özelliği ( yapılan işlemlerin resmini çeker otofotograf )
* Mail desteği ( log ları resimleri mail adresinize yollar )
* Ftp Desteği ( log ları resimleri ftp sitenize yollar )
* Girilen web sitelerin listesini alma
* Girilen web sitelerindeki şifreleri alma
* copy/paste özelliği ( mouse ile kopyalama yaptınığınız karakteri çalma )
* HTML log report ( log ları html şeklinde görüntüleme )
* AOL/ICQ/MSN/AIM/YAHOO şifreleri
* online filtreleme ( istemediğiniz cümleleri log içine alma ( ***** *** gibi )
* online alarm ( özellikle hedef cümleler geçtiğinde acil mail gönderme ( banka şifre şifreler msn vb gibi )
* File Binder ( dosya birleştirme )
* REMOTE SERVER özelliği yukarıda görünen tüm özellikleri bir dosya içersine (server) koyarak kurbana verdiğiniz Taktirde dosyayı açan kurbanın tüm bilgileri size gelir
isterseniz server ı istediğiniz bir dosya ile birleştirebilirsiniz

delikadir15

Yeni üye
6 Haz 2008
23
0
hocam iide bu keyloggerda mail gönderemioruz nası olcaıını bi anlatır mısın??smtp adresleri olmuor:S

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
Bunu Bende biLiyorum sizde şunu biLin MedetörLerin Virüs DoLu Şey Vermesi Yasak deiLmi??

onu geçtim arkadaşım normal virüs deiL afedersin ama görmüyormusun

BİRDEN ÇOK TEHDİT

normaL oLsaydı sadece trojen,truva... verirdi ama bireden çok diyor çeLişkiye kapıLıyor insan deiLmi bu normaL bişey deiL bence tabi bence

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos
Bunu Bende biLiyorum sizde şunu biLin MedetörLerin Virüs DoLu Şey Vermesi Yasak deiLmi??

onu geçtim arkadaşım normal virüs deiL afedersin ama görmüyormusun

BİRDEN ÇOK TEHDİT

normaL oLsaydı sadece trojen,truva... verirdi ama bireden çok diyor çeLişkiye kapıLıyor insan deiLmi bu normaL bişey deiL bence tabi bence

Rapidshare gibi paylaşım sitesinden indirmiyorsun arkadaşım.
Orjinal web sitesinden indiriyorsun.Bunun suçunu konuyu açan arkadaşa yükleyemezsin ki yüklersende eline bir şey geçmez.Bu resmen lamerliktir bende bir çok konu açtım sürekli bu tür mesajlar zorla mı çagırdık buraya sizi?

mhd1mhd

Üye
5 Eyl 2008
100
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar buyrun size Perfect Keylogger Fuul Sürüm... Çok kullanışlı birşey.. Programın nasıl kullanıldığı konusu hakkında birşey yazmıyacam çünkü bir çok yerde resimli ve videolu anlatım mevcut... Bilmeyen arkadaslar google programın ismini yazarak nasıl kullanacaklarını bulabilirler . Ben en önemli kısmı olan serial ve kendisini veriyorum...

Download:http://www.blazingtools.com/downloads.html
Serial : PXIU-XUUJ-OAXM-GLCY
Name:pescaoDeth
Perfect Keylogger
Keylogger programları arasında en iyi durumda olan perfect keylogger
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
* Local ortamda yapılan tüm işlemleri kaydeder
* ScreenShots Resim araklama özelliği ( yapılan işlemlerin resmini çeker otofotograf )
* Mail desteği ( log ları resimleri mail adresinize yollar )
* Ftp Desteği ( log ları resimleri ftp sitenize yollar )
* Girilen web sitelerin listesini alma
* Girilen web sitelerindeki şifreleri alma
* copy/paste özelliği ( mouse ile kopyalama yaptınığınız karakteri çalma )
* HTML log report ( log ları html şeklinde görüntüleme )
* AOL/ICQ/MSN/AIM/YAHOO şifreleri
* online filtreleme ( istemediğiniz cümleleri log içine alma ( ***** *** gibi )
* online alarm ( özellikle hedef cümleler geçtiğinde acil mail gönderme ( banka şifre şifreler msn vb gibi )
* File Binder ( dosya birleştirme )
* REMOTE SERVER özelliği yukarıda görünen tüm özellikleri bir dosya içersine (server) koyarak kurbana verdiğiniz Taktirde dosyayı açan kurbanın tüm bilgileri size gelir
isterseniz server ı istediğiniz bir dosya ile birleştirebilirsiniz

Keylloggerde Uzmansınız Çok konunuza Rastladım Ve de çok Başarılısınız

byoops

Yeni üye
5 Tem 2009
8
0
Beyler ben herŞeyİnİ yaptim bu programi bİlİyorumda Şu en son remote İnstallatİon hbuy now dİoryanİ server oluŞturamiom para lasim :)

Naxchi_one_

Yeni üye
3 Eyl 2008
1
0
bu program hakkinda her seyi biliyosan bizede yardimci ol yahoo icin SMTP ve por numarasi vere bilirmisin?
Bu arada serial icin cok tesekkurler se-zer

lightened

Yeni üye
20 Ara 2009
2
0
harbiden ilk kez girdim bu işe bilenlere saygı gösterin haset etmeyin ben bile kurdum saol babacan muah muah sana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.