Periler gerçekten var mı yoksa?

®_aleko_®

Uzman üye
30 Eki 2007
1,331
1
İstanbul
55 yaşındaki Bacon'ın amacı sadece bahçesininfotoğrafını çekmekti.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Büyü tozu serpilmiş bir hayat, bir bahçe... Çektiği fotoğrafta gördüklerine inanamayan bir kadının ağzından dökülen cümleler: "Periler yoksa gerçekten var mı?"

Uçuşan gümüşi renkte bir ışıltı, hemen ağacın önünde. İngiltere'de yaşayan Phyllis Bacon isimli bir kadın, bahçesinde görüntülediği bu karenin ardından şimdi perilerin gerçekten varolabileceğine inanıyor.

55 yaşındaki Bacon'ın amacı sadece bahçesininfotoğrafını çekmekti. Ancak fotoğrafa baktığında gözlerine inanamadı. Kelebeğe benzer bir şeyin ağacın hemen önünde olduğunu fark eden kadın, bunun bir kelebek olmadığına karar verdi. Fotoğrafı arkadaşlarına da gösteren Bacon, bu parlak ışığın bir peri olabileceğini düşündü.
"Bu tip batıl inançlarım yoktur ama çektiğim şey büyülü."

100920090243341310207_3.jpg

ALINTIDIR... [HABER SİTESİNDE GÖRDÜM O YÜZDEN AÇTIM]
[/FONT]

ecqho

Uzman üye
30 Ağu 2008
1,104
0
bana sanki flash yüzüden oluşan bişey miş gibi geldi ama emeğe saygı...

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
hacım bu düpedüz photoshop.............dermişim.....ama biri oraya bişeyler koymuş.....gidip ararsanız bunu gibilerini bulursunuz........benden söylemesi...inanmayın böle şeylere tamam mı........keh keh keh.....

elverass

Yeni üye
29 Ağu 2009
3
0
periler vardır gerçekten ama sayıları çok az ve öldüklerinde hızlı bir şekilde çürürler o yüzden pek kalıntıları bulunmaz. ama zaten yer altında yaşıyorlar. veya insanların olmadığı balta girmemiş orman içlerinde. ben inanıyorum. biraz araştırma yapmıştım bir zamanlar. bu bilgileri kafamdan söylemiyorum yani. inanmayanda inanmaz herkesin kendi düşüncesi :D

harbiyeli

Katılımcı Üye
2 Eyl 2009
948
0
ohooo peri diye bişey yok delinin biri taş atmış kuyuya bizde onu çıkarmaya çalısıyoruz

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
periler vardır gerçekten ama sayıları çok az ve öldüklerinde hızlı bir şekilde çürürler o yüzden pek kalıntıları bulunmaz. ama zaten yer altında yaşıyorlar. veya insanların olmadığı balta girmemiş orman içlerinde. ben inanıyorum. biraz araştırma yapmıştım bir zamanlar. bu bilgileri kafamdan söylemiyorum yani. inanmayanda inanmaz herkesin kendi düşüncesi :D
yok artık :D periler var ama çok az sayıda o ne demek :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.