Pes 2011 Türkçe Dil paketi

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Arkadaşlar pes 2011 normalde türkçe dil desteğiyle gelmişti fakat oyun Türkiyede satışa başlamadan önce Almanyada başladı tabi bir kaç eksiklikte bunun yanında geldi o yüzden bazı arkadaşlarımız internetten indirdikleri için oyunu Türkçe dil desteğini göremeyebiliyorlar.

Benim verdiğim linkten indirmiş olduğunuz img dosyasını pes 2011'in kurulu olduğu bölümdeki img klasörünüz içine atınız sonra dosya değiştirilsinmi uyarısı gelecektir değiştirilsin diyin zaten oyuna girdiğinizde sanırım ne yapcağınızı bilirsiniz ayarlar bölümünden dil seçeneğine girip türkçe yapın tabi ben normal şeklini anlattım artık oyunda hangi dil aktifse o dille dediklerimi yapcaksınız :)

Link...Hotfile.com: Безплатен файл хостинг: Türkçe dil cenk_sago.rar

İyi oyunlar.

Sanırım Emeğe saygınız vardır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.