Pes 2016 düşük kalite sorunu

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
Bilgisayarın İyi Değil Diyenler Olabilir.
Sistem
İ7 İşlemci
8gb Ram
AMD RADEON HD 6800 Series,
Yaklaşık Toplam Bellek : 4095 mb

Sorunum Tam Olarak Şöyle:
Pes 2016 Normalde Kalite İyiydi Ayarlarda Her Şey Yüksekteydi
Ekran Çözünürlüğünü Değiştirdim Geri Aynı Çözünürlüğü Bulamayınca Hepsini Tek Tek Denedim Gene Aynı Tam Ekran Ama Kalite İyi Değil.

Yardım Edebilirseniz Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Yanlış anlamadıysam şunu yapmalısın.
Masaüstü --> Sağ Tık --> Ekran Çözünürlüğü'nden önerilen çözünürlüğü bul. Settings'den o çözünürlüğü ayarla. Eğer işine yararsa ne mutlu bana ama yanlış anladıysam affola.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.