phishing için port cloudfare ngrok bunlar nasıl kullanılıyor

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
zphisher v.b phishing tooları kullanırken en son adımda kalıyorum linkin açılması için ngrok port cloudfare bunları açmam veya üyelik bişi mi istiyo sonunda kalıyorum bu sebebden link açılmıyo karşı tarafa hata alıyorum kendim denedim

'Taha

Üye
16 Ara 2022
173
138
Ölü Üye
zphisher v.b phishing tooları kullanırken en son adımda kalıyorum linkin açılması için ngrok port cloudfare bunları açmam veya üyelik bişi mi istiyo sonunda kalıyorum bu sebebden link açılmıyo karşı tarafa hata alıyorum kendim denedim
ngrok.io dan kendimize token alıyoruz ve bu tokeni terminale giriyoruz. Şu sıralar zphisher tarzı phisging sistemleri arıza veriyor. Kendi oltalama sitemizi tasarlayabiliriz.
ngrok tokeni girmek için ise terminale
./ngrok authtoken Tokenimiz girmek yeterli olacaktır.

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
ngrok.io dan kendimize token alıyoruz ve bu tokeni terminale giriyoruz. Şu sıralar zphisher tarzı phisging sistemleri arıza veriyor. Kendi oltalama sitemizi tasarlayabiliriz.
ngrok tokeni girmek için ise terminale
./ngrok authtoken Tokenimiz girmek yeterli olacaktır.
dostum işte bu token falan hiç bilmiyorum ngroka üye falan oldum gerisi yok forumda araştırdım konu açmadan önce ama açıklıyıcı bişi bulamadım uygulamı anlatcak biri var mı ya da ulaşacağım bi kaynak

'Taha

Üye
16 Ara 2022
173
138
Ölü Üye
dostum işte bu token falan hiç bilmiyorum ngroka üye falan oldum gerisi yok forumda araştırdım konu açmadan önce ama açıklıyıcı bişi bulamadım uygulamı anlatcak biri var mı ya da ulaşacağım bi kaynak
Bu yazı gayet açıklayıcı geldi bana göz atalım

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
Bu yazı gayet açıklayıcı geldi bana göz atalım
hemen bakıyorum umarım anlarım iyi bi şekilde çözerim bu durumu

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar;

Ngrok bir backdoor'dur yani arkakapı

Şuradan nasıl kullanabileceğini bakabilirsin. Ngrok nedir? Nasıl kullanılır? | Egehan Gündoğdu

ngrok bir port yönlendirme servisidir.ngrokun kendi sitesine girip kayıt olarak authtokenini alıp ngroku kurabilirsin ngroku çalıştırmak için ngrok u authtokenini yazman gerekir ngroku inirdikten sonra ./ngrok authtoken <authtoken id> olarak authtokenini ngrok a tanımlayabilirsin bundan sonra ise ngroku ./ngrok http 8080 olarak kullanabilirsin.Bu sayede dış ağdan gelen bağlantıları dinleyebilir bunlara göre işlemler yapabilrsin.

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
Merhabalar;

Ngrok bir backdoor'dur yani arkakapı

Şuradan nasıl kullanabileceğini bakabilirsin. Ngrok nedir? Nasıl kullanılır? | Egehan Gündoğdu

ngrok bir port yönlendirme servisidir.ngrokun kendi sitesine girip kayıt olarak authtokenini alıp ngroku kurabilirsin ngroku çalıştırmak için ngrok u authtokenini yazman gerekir ngroku inirdikten sonra ./ngrok authtoken <authtoken id> olarak authtokenini ngrok a tanımlayabilirsin bundan sonra ise ngroku ./ngrok http 8080 olarak kullanabilirsin.Bu sayede dış ağdan gelen bağlantıları dinleyebilir bunlara göre işlemler yapabilrsin.
anladım az çok mantığı uygulucam en kısa surede saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.