Phishing sitesi nasıl kurulur ?

Aleion

Yeni üye
22 Haz 2020
4
1
Merhaba arkadaşlar öncelikle ben bir site açmak istiyorum instagram kullanıcı adı şifre yeri olucak aynı şekilde yazdıklarında bilgileri bize düşücek bunu yapmak istiyorum bir arkadaşa sordum 2 dakikalık iş dedi ama bana yapmadı bunu nasıl yapa bilirim kolay mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,723
12
395
Sydney
Cevap: Fishing sitesi kurmak

Pshing sitesi yapmak için önce web tasarımı, web programlama bilgin olmalı, aynı zamanda arkadaşın 2 dakikalık iş diyorsa , neden yapamadı :d
Hazır web siteler mevcut, z-shadow gibi

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep

Sorunuza dönecek olursak, zaten phishing icin fake script dosyalarında kayıt altına alan bir .txt dosyası vardır ve o dosyanın adını ve uzantısını ör: (thorium.txt ) sitenizin linkinin sonuna girerek kurbanların bilgilerini görebilirsiniz.[/COLOR][/I][/B]

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Merhaba, eğer bunu kendiniz yazmak isterseniz ki bana kalırsa bu en iyisi olacaktır. html ve css ile kullanıcıların gördüğü görsel kısımları yapabilir. Php ilede bunu bir log halinde yazdırabilirsiniz normal bir phishing scriptinde bu üç dil kullanılmakta eğer yapmak istemezseniz de phishing script diye aratıp o scriptleri kullanabilirsiniz :)

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1

Öncelikle 2 dakikalık iş diyen arkadaşını tebrik ediyorum; istersen kendin yazabilirsin web programlama bilgin varsa ki en mantıklısı bu üstte de belirtmişler eğer bilgin yoksa bunun için tünel servislerini kullanan zphisher, ShellPhish gibi toollar var onları da kullanabilirsin.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F

Fake script heryerde var kendşnde yazabilirsin hosting ve domaine ihtiyacın var ücretsiz olarak somee.com var ben baya kullandım cidden çok işimi gördü infinityfree kullanan da varmış benim vardı ama hemen kapndı eğer para verecem kapanmasın diyorsan önerebilefceğim bir kaç hosting var mail taslağıda hazırlayarak kolayca mailden hesap düşürebilrsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.