Phishing'e Düşmeden Kişisel Bilgilerim Tespit Edilebilir mi?

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Merak ediyorum oltalama yemesem veyahut bir bilgi vermesem birisi benim adresimi ve bilgimi bulabilir mi?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Abi Instagramdan yazıyorum bak

Arkadaşlar beni bulmak isteyen kişi FBI üyesi değil

Attığı linklere tiklamiyorum ve hakkımda hiç bir bilgi vermedim
Başka hangi yolla bulabilir beni? Size güveniyorum
cevreni hakkında bulabılır ornek kişi sorgu yapabılır veya taklit yapaıp da senin adınla konuşabılır veya yaşını öğrenebilir geniş konu yanı :))

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Benim adıma konuşamaz çünkü çevremi bilmiyor sadece sosyal medya hesabı ile bir şey yapamaz (sanırım)
reis öyle deme ne dumen ceviriyorlar bazen bi cok kişi böyle kandırıyorlar hesabını veya bı başka hesabı kapatır onun gibi hesap ve onun gibi foto atar omuş gibi senin ağzında bilgi alırlar örnek uzak akraba veya tanıdığın bir kişi

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
reis öyle deme ne dumen ceviriyorlar bazen bi cok kişi böyle kandırıyorlar hesabını veya bı başka hesabı kapatır onun gibi hesap ve onun gibi foto atar omuş gibi senin ağzında bilgi alırlar örnek uzak akraba veya tanıdığın bir kişi
Hesabım açık olmadığı için kapatsalar tınlamaz çünkü takip ettiklerimde kimse yok takipçilerim de aynı
Ya kardeş sen beni endişe ettirdin şimdi ha bana bir şey yaparlar mı?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Hesabım açık olmadığı için kapatsalar tınlamaz çünkü takip ettiklerimde kimse yok takipçilerim de aynı
Ya kardeş sen beni endişe ettirdin şimdi ha bana bir şey yaparlar mı?
fazla yapmaz ama aileni bulabılırler ben şahsen yaptığım için ama kötü bir iş için değil sadece fazla sıyası görüş sevmiyorum o yuzden ama dediğim gibi dıkkat et dostunun hesabını da calarlar veya bı yerde acığını bulup da fazla uğraşırlar günümüz sanalcılar içte lili gibi programları kullanarak takip ve takipcilerine bakarlar kolay iş yanı

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
fazla yapmaz ama aileni bulabılırler ben şahsen yaptığım için ama kötü bir iş için değil sadece fazla sıyası görüş sevmiyorum o yuzden ama dediğim gibi dıkkat et dostunun hesabını da calarlar veya bı yerde acığını bulup da fazla uğraşırlar günümüz sanalcılar içte lili gibi programları kullanarak takip ve takipcilerine bakarlar kolay iş yanı
Nasıl dikkat edicem nasıl önlem alırım buna karşı? Elim ayağıma dolandı
Arkadaşlar lütfen Bir şey deyin bir şey olur mu? Nasıl olur? Nasıl önlem alırım?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Nasıl dikkat edicem nasıl önlem alırım buna karşı? Elim ayağıma dolandı
Arkadaşlar lütfen Bir şey deyin bir şey olur mu? Nasıl olur? Nasıl önlem alırım?
şimdi senin hesabındakine uyarman lazım yanı fotoğraf da bazen konum verebılıyor o yuzden bır mühdet gönderi atma veya soy ısmını gizle örnek kaya ise sadece ismini koy cunku ilk işleri aileni bulmak ve kaya soy isimleri bulurlar ha yok dersen sadece akraba var dersen o zaman sana yorum atanları akrabada sil akraba da bir tehdit cunku aynı soy isimden yoksa direk gözleri akrabana cevirler onda sonra link ile bulurlar daha sonra takipcp vs derken senin aleni bulurlar

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
şimdi senin hesabındakine uyarman lazım yanı fotoğraf da bazen konum verebılıyor o yuzden bır mühdet gönderi atma veya soy ısmını gizle örnek kaya ise sadece ismini koy cunku ilk işleri aileni bulmak ve kaya soy isimleri bulurlar ha yok dersen sadece akraba var dersen o zaman sana yorum atanları akrabada sil akraba da bir tehdit cunku aynı soy isimden yoksa direk gözleri akrabana cevirler onda sonra link ile bulurlar daha sonra takipcp vs derken senin aleni bulurlar
Herhangi bir bilgimi barındırmıyorum hesabımda. O açıdan baksan? Yani karşıdaki kişi sadece hesabımı biliyor onun dışında hiç bir şey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.