PhotoFiltre 6.2.3+Türkçe Yama

by_hangman

Üye
1 Eki 2006
200
1
C99.txt? - R57.txt?
PhotoFiltre; Amatör hatta profesyonel kullanıcıya bile hitap eden oldukça özelliği bünyesinde barındıran bir resim editörü. İnsan programı kullanmaya başlayınca böyle bir programın nasıl bedava olarak dağıtıldığına akıl sır erdiremiyor.

Download

Nasıl Türkçe Yapılır : Programı kurdukdan sonra c:/Program files den Photofiltre içerisinde bulunan TranslationEN.plg siliniz ve zipli dosya içerisindeki TranslationTR.plg dosyasını yine aynı yere c:/ Program files photofiltre içerisine atınız programı yeniden başlatınız..
 

musakkaf

Yeni üye
8 Kas 2006
2
0
Paylaşim Için Teşekkür Ederim Ancak Biliyorsunuz Hemenpaylaş şuan çalişmiyor* Programi Başka Bir Yere Upload Etme Imkaniniz Olur Mu?
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.