Çözüldü Photoshop araç plakası nasıl değiştirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Arkadaşlar elimde bir araç fotosu var plakayı değiştircem , arkadaşım rica etti, nasıl yapabilirim öğretebilir misiniz

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Dostum öncelikle teşekkürler , bu videoyu izlemiştim, ben mevcut plakanın üstünde oynamak istiyorum onu nasıl yapabilirim

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Mevcut plakadaki yazıyı mı değiştirmek istiyorsunuz? Bir de değiştirmek istediğiniz plakanın fotoğrafını yollarsanız biz de yardımcı olmaya çalışırız.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Beyaz fırça alın plakadaki yazıları silin yazı ile istediğiniz yazıyı yazın

kemiktv

Üye
20 Mar 2019
97
0
Alanya
Üstadım realistic olsun istiorum o yüzden yazı fontunu tutturamıyorum

1. Kardeşim Mesela Ne Yazsın İstiyorsun "34 TPK 34" Yerine "42 SMS 42" mi Yazacak Eğer Böyleyse Şöyle Bir Tavsiye Verebilirim Googleden Birkaç Tane Plaka Görseli Bul İstediğin Rakamları ve Harfleri Al Ama Birazcık Yüksek Kaliteli Olsun Böyle Bir Tavsiye Verebilirim Sonra Bir Tavsiyem Daha Var

2. Şimdi Öcelikle Photoshopu Açıyoruz;

• spot healing brush tool Seçiyorz ve Plakayı Siliyoruz
  • Sonra Text Aracı ile İstediğimiz Yazıyı Yazıyoruz
  • Katmanın Üzerine Çift Tıklayıp Yazımıza Stil Ekliyoruz Tek Eklememiz Gereken Stil "Bevel & Emboss"
  • (Stil Ayarlarını Kendi Resminize Göre Ayarlamalısınız

DOjZ5l.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.