Photoshop camera raw

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,
Photoshop CS6 full crack olarak indirdim herşey güzel ancak youtubede fotoğraf düzenleme videoları izlediğimde bütün video üreticileri "camera raw" üzerinden işlem yapmaktalar.
Camera Raw indirdim kuruyorum ancak herhangi bir işlem yapamıyorum.
Photoshop'un full +full crackli linki veya camera rawı düzeltebileceğim bir bilgiye sahipseniz paylaşırsanız sevinirim.

NOT: Camera raw hataları olarak google ve youtube'den bütün video,yazıları okuyup gerçekleştirmeme rağmen olmamıştır.

theFeWx

Yeni üye
2 Şub 2022
19
6
Arkadaşlar merhaba,
Photoshop CS6 full crack olarak indirdim herşey güzel ancak youtubede fotoğraf düzenleme videoları izlediğimde bütün video üreticileri "camera raw" üzerinden işlem yapmaktalar.
Camera Raw indirdim kuruyorum ancak herhangi bir işlem yapamıyorum.
Photoshop'un full +full crackli linki veya camera rawı düzeltebileceğim bir bilgiye sahipseniz paylaşırsanız sevinirim.

NOT: Camera raw hataları olarak google ve youtube'den bütün video,yazıları okuyup gerçekleştirmeme rağmen olmamıştır.
camera raw u sadece cc lerde kullanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.