Çözüldü Photoshop cs6 serial sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

james0007

Yeni üye
23 Haz 2015
3
0
VQ5ZVj

Abiler torrentten ps cs6 indirdim. Şimdi serial sorunu var. Gördüğünüz gibi ne yapacağım. Kurulumu hakkında lütfen yardımcı olun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,
Cracked dll dosyasının içindeki dll yi kopyalayıp,
Programın dosyaları arasında(kurulduğu yerde) dll nin adını aratın. Ve bulunca kopyaladığınızı yapıştır yapın.
Sorun çözüldü :)

james0007

Yeni üye
23 Haz 2015
3
0
Merhabalar,
Cracked dll dosyasının içindeki dll yi kopyalayıp,
Programın dosyaları arasında(kurulduğu yerde) dll nin adını aratın. Ve bulunca kopyaladığınızı yapıştır yapın.
Sorun çözüldü :)

Denedim olmadı hocam. SERİ istiyor yine.

Dostum gece yarısı pcye geçecem şuan dışarıdayım. Bana 1-2 saat sonra mesaj at sana ps cs6 kurulum yapmaya gerek kalmayan sistem gereksinimi çok az olan program linkini atacam. (özellikler aynı)

Olmazsa öyle yaparız hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Denedim olmadı hocam. SERİ istiyor yine.

Olmazsa öyle yaparız hocam.

Adobe CS6 dosyasında setup dosyası olmazı lazım onu internetinizi keserek kurunuz. Daha sonra kurulum bitince CS6 klasörüne girip oraya dll dosyasında ki dll uzantılı dosyayı cs6 klasörüne atınız.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Adobe CS6 dosyasında setup dosyası olmazı lazım onu internetinizi keserek kurunuz. Daha sonra kurulum bitince CS6 klasörüne girip oraya dll dosyasında ki dll uzantılı dosyayı cs6 klasörüne atınız.

Öyle yaptım hocam sonunda yine seri al istiyor.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Konu için birçok öneri verilmiş olup konuyu çözüme kavuşturulduğunu varsayarak konuyu kilitliyorum. Sorun devam ederse tekrar buraya konu açmanızı öneririm. İyi formlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.