Photoshop Person of İnterest/ İstiklal Caddesi M.sefa ART

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Herkeze Selamlar Arkadaşlar Bayadır Photoshop İle Uğraşmıyordum Cinema 4D Dersleri Yüzünden Ufak Bir Çalışma Yaptım Person of İnterest Dizisini İzleyen Varsa Zaten Çalışmayı Tam Olarak Anlar :) Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin :)

Before:
After:

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
You are being watched The government has a secret system . Bilmez miyiz kardeşim eline sağlık :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Teşekkürler Arkadaşlar After Effect İle Video Haline Dönüştürmeyi Düşünüyorum :)Ek Olarak Dizinin 5.sezonu Nezaman Çıkacak İzleyen Varsa Yazabilirmi :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Arkadaşlar Sağlam Bir Kaynaktan Aldım Haberi 5.sezon 13 Bölüm Olacakmıs Ama Dolu Dolu Olacak Diyorlar Yapımcı Vs Ayrıca Fragmanıda Çok İlginç İzlemelisiniz :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Person of Interest 5. Sezon Fragmanı | İzlesene.com Fragman
Demek İstiyorrki:

“Alo, eğer bunu dinliyorsan büyük ihtimalle çoktan öldün. Kazandık mı? kaybettik mi?, bilmiyorum. Artık zaferin ne demek olduğunu bile bilmiyorum. Seni kaybettik. Daha fazla kaybedemeyeceğimizi düşünmüştüm. Hiçbir fikrim yokmuş. Her neyse, eğer bunu dinliyorsan bil ki; Herşey bitti…

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Person of Interest 5. Sezon Fragmanı | İzlesene.com Fragman
Demek İstiyorrki:

“Alo, eğer bunu dinliyorsan büyük ihtimalle çoktan öldün. Kazandık mı? kaybettik mi?, bilmiyorum. Artık zaferin ne demek olduğunu bile bilmiyorum. Seni kaybettik. Daha fazla kaybedemeyeceğimizi düşünmüştüm. Hiçbir fikrim yokmuş. Her neyse, eğer bunu dinliyorsan bil ki; Herşey bitti…

14 ağustos diyor ya la ... Farkettin mi ordaki metro yoktu yerinde..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.