Php admin panel yapımı

Tedy P

Üye
1 Ocak 2020
102
2
Teksas
Merhaba, arkadaşlar elimde bir php site mevcut bu sitenin admin paneli yok ben buna admin paneli yapmak istiyorum fakat şu soru var kafamda youtube de izlediğim videolar da sadece düz admin panel yapımları mevcut ben bunu kendi php dosyama nasıl eklerim diğer kodlar ile nasıl entegrelerim bunun videosunu bulamadım bir yardımcı olabilir mi bilen biri ? hazır admin paneli bile bulsam bunu nasıl entegre edebilirim entegreye dair bir video yok. bulamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Photess

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
832
3
Cevap: Php admin panel yapımı yardımı

Entegre işi zor çünkü 2 farklı php sisteminin panelini birleştiriyorsun.
Eğer az-çok biliyorsan başka admin panellerine bakıp php olarak istediğin paneli yapabilirsin.
(örnek admin paneli yapımı videosu : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=8TsP8waq2g0[/ame])

Tedy P

Üye
1 Ocak 2020
102
2
Teksas
Cevap: Php admin panel yapımı yardımı

Entegre işi zor çünkü 2 farklı php sisteminin panelini birleştiriyorsun.
Eğer az-çok biliyorsan başka admin panellerine bakıp php olarak istediğin paneli yapabilirsin.
(örnek admin paneli yapımı videosu : https://www.youtube.com/watch?v=8TsP8waq2g0)

panel yapma da sorun yok orası kolay iş reis önemli olan yaptığım admin panelini elimde ki kod ile birleştirmek.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
8
92
Ocak' tan gelme...
Hazır admin paneli bulsanda sitene birebir uygulaman mümkün olmayabilir.
Eğer hazır script ise onun admin panelini bulabilirsin.
başka türlü olmaz

Bu konuda yardımcı olabilirim istersen. ÖM at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.